Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 3585 "Қостанай қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 ақпандағы № 452 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 ақпанда № 6843 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 3585 "Қостанай қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 6177 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 10 ақпанда жарияланған).
2. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов

О признании утратившим силу постановления акимата города Костаная от 25 декабря 2015 года № 3585 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 8 февраля 2017 года № 452. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2017 года № 6843
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная от 25 декабря 2015 года № 3585 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства акимата города Костаная" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 января 2016 года № 6177, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 10 февраля 2016 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов