Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 cәуірдегі № 1062 "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 628 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 наурызда № 6926 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Жарлығына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 1062 "Қостанай қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (2015 жылғы 2 маусымда Қостанай облысының әділет департаментімен № 5635 болып тіркелген, 2015 жылғы 09 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов

О признании утратившим силу постановления акимата города Костаная от 28 апреля 2015 года № 1062 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел финансов акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 28 февраля 2017 года № 628. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 марта 2017 года № 6926
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года №410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат города Костаная, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Костаная от 28 апреля 2015 года № 1062 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел финансов акимата города Костаная" (зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июня 2015 года № 5635, опубликовано 09 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов