Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 578 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 7098 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 19.07.2021 № 822 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 19.07.2021 № 822 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Алынып тасталды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 19.07.2021 № 822 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі
Б. Ғаязов
Рудный қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 10 мамырдағы
№ 578 қаулысына 1-қосымша
Барлық кандидаттарға үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға үшін орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 19.07.2021 № 822 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Рудный қаласы:
Ленин көшесі:
№ 46 үй маңындағы тұғырлық;
№ 56 құрылыс маңындағы тұғырлық;
№ 93 үй маңындағы тұғырлық;
№ 187а үй маңындағы тұғырлық;
№ 153 үй маңындағы тұғырлық;
50 лет Октября көшесі, № 98 үй маңындағы тұғырлық;
П. Корчагин көшесі:
№ 94 үй маңындағы тұғырлық;
№ 100 үй маңындағы тұғырлық;
Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 63 үй маңындағы тұғырлық;
Комсомол даңғылы, № 20/1 құрылыс маңындағы тұғырлық;
Садовая көшесі, № 16 үй маңындағы тұғырлық;
Молодая Гвардия көшесі, № 30а үй маңындағы тұғырлық.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 10 мая 2017 года № 578. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2017 года № 7098.
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата города Рудного Костанайской области от 19.07.2021 № 822 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Рудненской городской территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата города Рудного Костанайской области от 19.07.2021 № 822 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 19.07.2021 № 822 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного
Б. Гаязов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Рудного
от 10 мая 2017 года № 578
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата города Рудного Костанайской области от 19.07.2021 № 822 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. город Рудный:
улица Ленина:
тумба в районе дома № 46;
тумба в районе строения № 56;
тумба в районе дома № 93;
тумба в районе дома № 187а;
тумба в районе дома № 153;
улица 50 лет Октября, тумба в районе дома № 98;
улица П. Корчагина:
тумба в районе дома № 94;
тумба в районе дома № 100;
улица Сандригайло Н.Ф., тумба в районе дома № 63;
проспект Комсомольский, тумба в районе строения № 20/1;
улица Садовая, тумба в районе дома № 16;
улица Молодая Гвардия, тумба в районе дома № 30а.

2. Қашар кенті:
2-шағын аудан, № 72 үй маңындағы тұғырлық;
1-шағын аудан, № 84 үй маңындағы тұғырлық.
3. Горняцк кенті, Академик Сәтпаев көшесі, № 24 үй маңындағы тұғырлық.
4. Перцев ауылы, Юбилейная көшесі, № 38 құрылыс маңындағы тұғырлық.
Рудный қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 10 мамырдағы
№ 578 қаулысына 2-қосымша
Сайлаушылармен кездесуі үшін барлық кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 19.07.2021 № 822 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

2. поселок Качар:
2 микрорайон, тумба в районе дома № 72;
1 микрорайон, тумба в районе дома № 84.
3. поселок Горняцкий, улица Академика Сатпаева, тумба в районе дома № 24.
4. село Перцевка, улица Юбилейная, тумба в районе строения № 38.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Рудного
от 10 мая 2017 года № 578
Помещения, предоставляемые для всех кандидатов на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 19.07.2021 № 822 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).