"Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесіне "Құс фабрикасы ғимараттарын газбен жабдықтау" объектісі бойынша газ реттеу пунктін салу үшін жер учаскесіне қауымдық сервитутын белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 1170 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 қазанда № 7241 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 394 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 20.05.2020 № 394 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Рудный қаласы, Қостанай-Рудный автотрассасынан 36 шақырым мекенжайда орналасқан "Құс фабрикасы ғимараттарын газбен жабдықтау" объектісі бойынша газ реттеу пунктін салу үшін алаңы 0,0293 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитуты белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің коммуналдық мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов

Об установлении публичного сервитута государственному учреждению "Управление строительства акимата Костанайской области" на земельный участок для строительства газорегуляторного пункта по объекту "Газоснабжение зданий птицефабрики"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 12 сентября 2017 года № 1170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 октября 2017 года № 7241. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 20 мая 2020 года № 394
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 20.05.2020 № 394 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут государственному учреждению "Управление строительства акимата Костанайской области" на земельный участок площадью 0,0293 гектар, расположенный по адресу: город Рудный, 36 километр автотрассы Костанай-Рудный, для строительства газорегуляторного пункта по объекту "Газоснабжение зданий птицефабрики".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного по коммунальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Б. Гаязов