Әулиекөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 155 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 қаңтарда № 7443 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 475 246,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 849 990,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26 634,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 594 422,1 мың теңге;
2) шығындар – 5 536 162,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 208 154,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 234 488,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 334,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -269 070,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269 070,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 16.11.2018 № 237 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 3 010 213,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция көлемдері белгіленсін:
1) 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 46 479,0 мың тенге сомасында, соның ішінде:
Әулиекөл ауылы – 1 199,0 мың теңге;
Құсмұрын кенті – 13 450,0 мың теңге;
Аманқарағай ауылдық округі – 13 117,0 мың теңге;
Диев ауылдық округі – 8 185,0 мың теңге;
Новонежин ауылдық округі – 10 528,0 мың теңге;
2) 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 308 947,0 мың тенге сомасында, соның ішінде:
Әулиекөл ауылы – 115 495,0 мың теңге;
Құсмұрын кенті – 106 251,0 мың теңге;
Аманқарағай ауылдық округі – 49 621,0 мың теңге;
Диев ауылдық округі – 8 284 ,0 мың теңге;
Новонежин ауылдық округі – 29 296,0 мың теңге.

О районном бюджете Аулиекольского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 15 декабря 2017 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 января 2018 года № 7443. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 475 246,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 849 990,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26 634,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 594 422,1 тысяча тенге;
2) затраты – 5 536 162,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 208 154,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 234 488,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 334,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -269 070,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269 070,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 16.11.2018 № 237 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета на 2018 год в сумме 3010213,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты села, поселка, сельских округов:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты села, поселка, сельских округов на 2018 год в сумме 46 479,0 тысяч тенге, в том числе:
село Аулиеколь – 1 199,0 тысяч тенге;
поселок Кушмурун – 13 450,0 тысяч тенге;
Аманкарагайский сельский округ – 13 117,0 тысяч тенге;
Диевский сельский округ – 8 185,0 тысяч тенге;
Новонежинский сельский округ – 10 528,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты села, поселка, сельских округов на 2019 год в сумме 308 947,0 тысяч тенге, в том числе:
село Аулиеколь – 115 495,0 тысяч тенге;
поселок Кушмурун – 106 251,0 тысяча тенге;
Аманкарагайский сельский округ – 49 621,0 тысяча тенге;
Диевский сельский округ – 8 284,0 тысячи тенге;
Новонежинский сельский округ – 29 296,0 тысяч тенге;

3) 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 310 761,0 мың тенге сомасында, соның ішінде:
Әулиекөл ауылы – 116 927,0 мың теңге;
Құсмұрын кенті – 106 640,0 мың теңге;
Аманқарағай ауылдық округі – 49 117,0 мың теңге;
Диев ауылдық округі – 8 542,0 мың теңге;
Новонежин ауылдық округі – 29 535,0 мың теңге;
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 34 442,0 мың теңге сомасында;
2) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге 8 069,0 мың теңге сомасында;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 8448,0 мың теңге сомасында;
4) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға 227,0 мың теңге сомасында;
5) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 16,0 мың теңге сомасында;
6) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 2079,0 мың теңге сомасында;
7) жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар тәжірибесіне 12 921,0 мың теңге сомасында;
8) Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге 14259,0 мың теңге сомасында;
9) жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге 1443,0 мың теңге сомасында;
10) 2018 жылға арналған бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын және ұлттық біліктілік тестінен өткен мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 15570,0 мың теңге сомасында;
11) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы 2018 жылға арналған жергілікті бюджеттер қаражаты есебінен төленген шығыстар сомаларын өтеуге 151853,0 мың теңге сомасында;
12) аудандық маңызы бар 0-15 шақырым "Құсмұрын станциясының кіреберісі" автомобиль жолының орташа жөндеуіне 211418,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 28.03.2018 № 191 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 01.06.2018 № 210 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты села, поселка, сельских округов на 2020 год в сумме 310 761,0 тысяча тенге, в том числе:
село Аулиеколь – 116 927,0 тысяч тенге;
поселок Кушмурун – 106 640,0 тысяч тенге;
Аманкарагайский сельский округ – 49 117,0 тысяч тенге;
Диевский сельский округ – 8 542,0 тысячи тенге;
Новонежинский сельский округ – 29 535,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 34 442,0 тысячи тенге;
2) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения в сумме 8 069,0 тысяч тенге;
3) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 8448,0 тысяч тенге;
4) субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов в сумме 227,0 тысяч тенге;
5) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам в сумме 16,0 тысяч тенге;
6) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 2079,0 тысяч тенге;
7) частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику в сумме 12 921,0 тысяча тенге;
8) оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении в сумме 14259,0 тысячи тенге;
9) на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей в сумме 1443,0 тысяч тенге;
10) доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общесреднего образования на 2018 год в сумме 15570,0 тысяч тенге;
11) доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов на 2018 год в сумме 151853,0 тысячи тенге;
12) средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъезд к станции Кушмурун" 0-15 км в сумме 211418,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 28.03.2018 № 191 (вводится в действие с 01.01.2018); от 01.06.2018 № 210 (вводится в действие с 01.01.2018).

5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 25377,0 мың теңге сомасында;
2) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарын өтеуге 1 900,0 мың теңге сомасында;
3) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында қажетті кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларын, жұмылдыру орталықтарында оқытумен бірге қоса алғанда, қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 18 795,0 мың теңге сомасында;
4) әкімшілік шекараларын орнатуға және қазып салуға 9 960,0 мың теңге сомасында;
5) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 7 025,0 мың теңге сомасында;
6) инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3 168,8 мың теңге сомасында;
7) аудандық маңызы бар 0-1,6 шақырым "Аманқарағай станциясының кіреберісі" автомобиль жолының орташа жөндеуіне 41506,4 мың теңге сомасында;
8) аудандық маңызы бар 0-34 шақырым "Көктал ауылының кіреберісі" автомобиль жолының орташа жөндеуіне 118470,0 мың теңге сомасында;
9) кенттер ішіндегі жолдардың орташа жөндеуіне 120 829,1 мың теңге сомасында;
10) аудандық маңызы бар 0-15 шақырым "Құсмұрын станциясының кіреберісі" автомобиль жолының орташа жөндеуіне 212 013,8 мың теңге сомасында.
11) білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықтағы Интернетке қосуға 11136,0 мың теңге сомасында;
12) жаңаланған мазмұн бойынша оқулықтар алуға 23815,0 мың теңге сомасында;
13) алынып тасталды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 16.11.2018 № 237 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
14) ірі қара малының нодулярлық дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 5825,0 мың теңге сомасында.
Осы тармақтың 9) тармақшасымен көзделген трансфертті бөлу Әулиекөл ауданы әкімдігінің қаулысының негізінде жүзеге асырылады;
15) қосымша білім беретін педагогтарға жалақы 771,8 мың теңге сомасында.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 14.02.2018 № 171 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.03.2018 № 191 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 01.06.2018 № 210 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.07.2018 № 222 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.11.2018 № 237 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 25377,0 тысяч тенге;
2) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 1900,0 тысяч тенге;
3) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 18 795,0 тысяч тенге;
4) установление и пропашку административных границ в сумме 9 960,0 тысяч тенге;
5) проведение ветеринарных мероприятий по энзотических болезням животных в сумме 7 025,0 тысяч тенге;
6) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3 168,8 тысяч тенге;
7) средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъезд к станции Аманкарагай" 0-1,6 км в сумме 41506,4 тысячи тенге;
8) средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъезд к селу Коктал" 0-34 км в сумме 118470,0 тысяч тенге;
9) средний ремонт внутрипоселковых дорог в сумме 120 829,1 тысяча тенге;
10) средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Подъезд к станции Кушмурун" 0-15 км в сумме 212 013,8 тысяч тенге.
11) подключение организаций образования к высокоскоростному Интернету в сумме 11136,0 тысяч тенге;
12) приобретение учебников по обновленному содержанию в сумме 23815,0 тысяч тенге;
13) исключен решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 16.11.2018 № 237 (вводится в действие с 01.01.2018).
14) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 5825,0 тысяч тенге.
Распределение трансферта, предусмотренного подпунктом 9) настоящего пункта, осуществляется на основании постановления акимата Аулиекольского района;
15) заработную плату педагогам дополнительного образования в сумме 771,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14.02.2018 № 171 (вводится в действие с 01.01.2018); от 28.03.2018 № 191 (вводится в действие с 01.01.2018); от 01.06.2018 № 210 (вводится в действие с 01.01.2018); от 23.07.2018 № 222 (вводится в действие с 01.01.2018); от 16.11.2018 № 237 (вводится в действие с 01.01.2018).

6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 506 746,0 мың теңге сомасында;
2) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға 16126,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 01.06.2018 № 210 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 23.07.2018 № 222 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.11.2018 № 237 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 234 488,0 мың теңге сомасында кредиттер түсімі көзделгені ескерілсін.
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 26 334,0 мың теңге мөлшерінде бюджеттік кредиттерді өтеу ескерілсін.
8-1. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде 2017 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 14,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 14.02.2018 № 171 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-2. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке аударуға жататын бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар төлеу жөнінде 44,6 мың теңге сомасында борышқа қызмет көрсету көзделсін.
Ескерту. Шешім 8-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 27.09.2018 № 230 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2018 жылға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2018 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдар, ауылдық округтар арасында бөлінуі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сегізінші сессияның төрағасы А. Митаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Т. И. Печникова
2017 жылғы 15 желтоқсан
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 155 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті

6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского и областного бюджетов, в том числе на:
1) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 506 746,0 тысяч тенге;
2) строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16126,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 01.06.2018 № 210 (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями, внесенными решениями маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23.07.2018 № 222 (вводится в действие с 01.01.2018); от 16.11.2018 № 237 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрено поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 234 488,0 тысяч тенге.
8. Учесть в районном бюджете на 2018 год погашение бюджетных кредитов в размере 26 334,0 тысячи тенге.
8-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год возврат, неиспользованных (недоиспользованных) в 2017 году целевых трансфертов в сумме 14,2 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14.02.2018 № 171 (вводится в действие с 01.01.2018).
8-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год обслуживание долга по выплате вознаграждений по бюджетным кредитам, подлежащих перечислению в областной бюджет в сумме 44,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27.09.2018 № 230 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
10. Утвердить перечень бюджетных программ сел, сельских округов на 2018 год, согласно приложению 5.
11.Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, сельскими округами на 2018 год, согласно приложению 6.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель восьмой сессии А. Митаев
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
_____________________ Т. И. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года №155
Районный бюджет Аулиекольского района на 2018 год

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9123,2
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
9123,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
142513,0
1
Ауыл шаруашылығы
103178,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17528,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17528,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
85650,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14925,8
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
675,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1499,2
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
7025,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
61334,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
191,0
6
Жер қатынастары
20477,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20477,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10517,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
9960,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18858,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
18858,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18858,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17051,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17051,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сəулет, қала құрылысы жəне құрылыс бөлімі
17051,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының жəне елді мекендерінің сəулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жəне ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла жəне тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17051,0
12
Көлік және коммуникация
605138,2
1
Автомобиль көлігі
605138,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9123,2
019
Развитие теплоэнергетической системы
9123,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
142513,0
1
Сельское хозяйство
103178,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17528,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17528,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
85650,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14925,8
006
Организация санитарного убоя больных животных
675,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1499,2
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7025,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
61334,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
191,0
6
Земельные отношения
20477,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20477,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10517,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
9960,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18858,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
18858,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18858,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17051,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17051,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17051,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17051,0
12
Транспорт и коммуникации
605138,2
1
Автомобильный транспорт
605138,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)