Мәслихаттың 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 59 "Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 99 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 наурызда № 6928 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 286 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.03.2019 № 286 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінін 19-1 – бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 59 "Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарының түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6662 тіркелген, 2016 жылғы 1 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Н. Алашбаев
Жітіқара аудандық
мәслихаттың хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары
және тұрғын үй инспекциясы бөлімі"
мемелекеттік мекемесінің басшысы
______________ А. Хакимов
2017 жылғы 17 ақпан
Мәслихаттың
2017 жылғы 17 ақпандағы
№ 99 шешіміне қосымша
Жітіқара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
№р/с
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объекті
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке коммуналдық қалдықтардың жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы үйлер және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

О внесении изменения в решение маслихата от 20 сентября 2016 года № 59 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 17 февраля 2017 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 марта 2017 года № 6928. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 марта 2019 года № 286
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.03.2019 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 сентября 2016 года № 59 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6662, опубликовано 1 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Алашбаев
Секретарь Житикаринского
районного маслихата А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта, автомобильных дорог
и жилищной инспекции акимата Житикаринского района"
_________________ А. Хакимов
17 февраля 2017 года
Приложение
к решению маслихата
от 17 февраля 2017 года № 99
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Житикаринскому району
№ п.п.
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель