Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Приречный ауылы әкімінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 ақпанда № 6826 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2016 жылғы 2 қыркүйектегі № 01-20/311 ұсынысы негізінде Жітіқара ауданы Приречный ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. Жітіқара ауданы Приречный ауылы мекенжайы бойынша орналасқан "Приречное-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағындағы шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жітіқара ауданы Приречный ауылы әкімінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 1 шешімі жойылды деп саналсын (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5868 болып тіркелген, 2015 жылдың 17 қыркүйегінде "Әдiлет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 12 желтоқсаннан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Жітіқара ауданы
Приречный ауылының әкімі
С. Ходзинский
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Т. Рамазанов
2017 жылғы 26 қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Т. Нургазин
2017 жылғы 26 қаңтар

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Приречное Житикаринского района Костанайской области от 26 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 февраля 2017 года № 6826
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 12 декабря 2016 года № 01-20/311 аким села Приречное Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с территории товарищества с ограниченной ответственностью "Приречное-Агро", расположенное по адресу Житикаринский район, село Приречное.
2. Признать утратившим силу решение акима села Приречное от 2 сентября 2015 года за № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5868, опубликовано 17 сентября 2015 года в информационной правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 12 декабря 2016 года.
Аким села Приречное
Житикаринского района
С. Ходзинский
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
акимата Житикаринского района"
________________ Т. Рамазанов
26 января 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Житикаринская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_________________ Т. Нургазин
26 января 2017 года