Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Шевченковка ауылы әкімінің 2017 жылғы 3 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 ақпанда № 6827 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы Шевченковка ауылы әкімінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы Шевченковка ауылы әкімінің 27.04.2017 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 27.03.2017 бастап туындаған қатынастарға таратылады).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 01-20/313 ұсынысы негізінде Шевченковка ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара ауданы Шевченковка ауылы 1 май көшесі, 12 үй, мекен жайы бойынша ірі қара мал туберкуллезінің пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті іс-шараларды жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 13 желтоқсаннан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Жітіқара ауданы
Шевченковка ауылының әкімі
Д. Тунжуманов
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
Ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________Т. Рамазанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Жітіқара
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________Т. Нургазин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима села Шевченковка Житикаринского района Костанайской области от 3 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 февраля 2017 года № 6827. Утратило силу решением акима села Шевченковка Житикаринского района Костанайской области от 27 апреля 2017 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима села Шевченковка Житикаринского района Костанайской области от 27.04.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 27.03.2017).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 13 декабря 2016 года № 01-20/313 аким села Шевченковка Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по адресу Житикаринский район село Шевченковка улица 1 мая дом 12, в связи с возникновением туберкулеза крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) провести необходимые мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 13 декабря 2016 года.
Аким
села Шевченковка
Житикаринского района
Д. Тунжуманов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Житикаринского района"
__________________ Т. Рамазанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Житикаринская
районная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_____________________ Т. Нургазин