Мәслихаттың 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 230 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бөрли ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 177 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қарашада № 7325 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2022 жылғы 4 наурыздағы № 104 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 04.03.2022 № 104 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 230 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бөрлі ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4759 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрайымы Р. Кушекбаева
Аудандық мәслихатының хатшысы А. Тюлюбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарабалық ауданы Бөрлі
ауылдық округінің әкімі
___________ А. Сағынбек
27 қазан 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 27 қазандағы
№ 177 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 29 сәуірдегі
№ 230 шешіміне қосымша
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бөрлі ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бөрлі ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бөрлі ауылдық округінің Бөрлі ауылының тұрғындары үшін
20
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Бөрлі ауылдық округінің Тастыөзек ауылының тұрғындары үшін
3

О внесении изменения в решение маслихата от 29 апреля 2014 года № 230 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Бурлинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27 октября 2017 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 ноября 2017 года № 7325. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 4 марта 2022 года № 104
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 04.03.2022 № 104 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 29 апреля 2014 года № 230 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Бурлинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4759, опубликовано 29 мая 2014 года в районной газете "Айна") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Р. Кушекбаева
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурлинского сельского
округа Карабалыкского района
_________________ А. Сағынбек
27 октября 2017 года
Приложение
к решению маслихата
от 27 октября 2017 года № 177
Приложение
к решению маслихата
от 29 апреля 2014 года № 230
Количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Бурлинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел Бурлинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области (человек)
Для жителей села Бурли Бурлинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области
20
Для жителей села Тасты-Узек Бурлинского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области
3