Аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 46 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 тамыздағы № 132 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қыркүйекте № 7224 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 199 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 04.05.2018 № 199 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексі 387-бабының 1-тармағына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 46 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6660 тіркелген, 2016 жылғы 28 қазандағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімінің 2 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған қүнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Қ. Арықов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Меңдіқара ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ А. Амантаев
24 тамыз 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Меңдіқара ауданының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Ә. Қошанов
24 тамыз 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 24 тамыздағы
№ 132 шешіміне қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 сентября 2016 года № 46 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 24 августа 2017 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 сентября 2017 года № 7224. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 4 мая 2018 года № 199
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 04.05.2018 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 сентября 2016 года № 46 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6660, опубликовано 28 октября 2016 года в информационно - правовой системе "Әділет") следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь
районного маслихата К. Арыков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Мендыкаринскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
________________ А. Амантаев
24 августа 2017 год
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
по Мендыкаринскому району"
______________ А. Кушанов
24 августа 2017 года
Приложение
к решению маслихата
от 24 августа 2017 года
№ 132
Приложение
к решению маслихата

Боровское ауылы 001-006
Алешин ауылдық округі: Алешинка ауылы 025
Алешин ауылдық округі: Молодежное ауылы 024
Буденный ауылдық округі: Буденновка ауылы 022
Введен ауылдық округі: Введенка ауылы 008
Борков ауылдық округі: Борки ауылы 037
Краснопреснен ауылдық округі: Красная Пресня ауылы 017
Каменскорал ауылдық округі: Каменскуральское ауылы 031
Ломоносов ауылдық округі: Көктерек ауылы 032
Михайлов ауылдық округі: Михайловка ауылы 039
Михайлов ауылдық округі: Степановка ауылы 041
Первомай ауылдық округі: Первомайское ауылы 027, 028
Первомай ауылдық округі: Ивановка ауылы 029
Первомай ауылдық округі: Долбушка ауылы 029
Первомай ауылдық округі: Лесное ауылы 035
Теңіз ауылдық округі: Теңіз ауылы 020
Теңіз ауылдық округі: Новониколаевка ауылы 020
Соснов ауылдық округі: Харьковское ауылы 034
Первомай ауылдық округі: Чернышевка ауылы 029
Соснов ауылдық округі: Сосна ауылы 035

село Боровское 001-006
Алешинский сельский округ: село Алешинка 025
Алешинский сельский округ: село Молодежное 024
Буденновский сельский округ: село Буденновка 022
Введенский сельский округ: село Введенка 008
Борковский сельский округ: село Борки 037
Краснопресненский сельский округ: село Красная Пресня 017
Каменскуральский сельский округ: село Каменскуральское 031
Ломоносовский сельский округ: село Коктерек 032
Михайловский сельский округ: село Михайловка 039
Михайловский сельский округ: село Степановка 041
Первомайский сельский округ: село Первомайское 027, 028
Первомайский сельский округ: село Ивановка 029
Первомайский сельский округ: село Долбушка 029
Первомайский сельский округ: село Лесное 035
Тенизовский сельский округ: село Тенизовское 020
Тенизовский сельский округ: село Новониколаевка 020
Сосновский сельский округ: село Харьковское 034
Первомайский сельский округ: село Чернышевка 029
Сосновский сельский округ: село Сосна 035