2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Науырзым ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № 116 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 шілдеде № 7130 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 3-тармағына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлiгiндегі Науырзым ауданының аумағында егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi осы қаулының қосымшасына сәйкес белгiленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 15 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Т. Даиров
Науырзым ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 27 маусымдағы
№ 116 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлiгiндегі Науырзым ауданының аумағында егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi
Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi
Егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi
ІІІ құрғақ дала аймағы
Жұмсақ жаздық бидай
2017 жылғы 15 мамырдан 31 мамырға дейін
Арпа
2017 жылғы 15 мамырдан 5 маусымға дейін
Сұлы
2017 жылғы 15 мамырдан 5 маусымға дейін
Қарақұмық
2017 жылғы 20 мамырдан 5 маусымға дейін

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Наурзумского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 27 июня 2017 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июля 2017 года № 7130. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Наурзумского района в разрезе природно-климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 15 мая 2017 года.
Аким района Т. Даиров
Приложение
к постановлению акимата
Наурзумского района
от 27 июня 2017 года
№ 116
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Наурзумского района в разрезе природно-климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Виды сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ
ІІІ зона сухостепная
Яровая мягкая пшеница
с 15 мая по 31 мая 2017 года
Ячмень
с 15 мая по 5 июня 2017 года
Овес
с 15 мая по 5 июня 2017 года
Гречиха
с 20 мая по 5 июня 2017 года