Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 189 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 353 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 7251 болып тіркелді. Күші жойылды Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 356 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 03.01.2019 № 356 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына, 139-бабы 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 189 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6543 болып тіркелген, 2016 жылғы 04 тамызда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мына мазмұндағы 7) және 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
8) ассистент.".
2-тармақ мына мазмұндағы 19) тармақшасымен толықтырылсын:
"19) интернат меңгерушісі.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Федоров ауданының әкімі Т. Исабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Федоров аудандық
мәслихатының хатшысы
________________ Б. Исенгазин
2017 жылғы 27 қыркүйек

О внесении дополнений в постановление акимата Федоровского района от 21 июня 2016 года № 189 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 27 сентября 2017 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 октября 2017 года № 7251. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 3 января 2019 года № 356
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 03.01.2019 № 356 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат ФҰдоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Федоровского района от 21 июня 2016 года № 189 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6543, опубликовано 04 августа 2016 года в газете "Федоровские новости") следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами 7) и 8) следующего содержания:
"7) консультант по социальной работе;
8) ассистент.".
пункт 2 дополнить подпунктом 19) следующего содержания:
"19) заведующий интернатом.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского района Т. Исабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Федоровского
районного маслихата
__________ Б. Исенгазин
27 сентября 2017 года