Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 6 желтоқсандағы "Павлодар облысы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 74/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 113/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 5480 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 497/42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 21.08.2020 № 497/42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 30-бабы 4-тармағына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 6 желтоқсандағы "Павлодар облысы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 74/9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5324 болып тіркелген, "Сарыарқа Самалы" газетінің 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 4 нөмірінде, "Звезда Прииртышья" газетінің 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 4 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Павлодар облысы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлікті беру қағидаларында және оның сипаттамасында:
"Жалпы ережелер" 1-тарауында 4-тармақта қазақ тіліндегі нұсқасында "жарамдылық мерзімі өткен" сөздер алып тасталсын;
"Қызметтік куәліктің сипаттамасы" деген 3-тарауында 9-тармақта "19х6,5" сандар "7х21" сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар облысы мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, облыстық
мәслихаттың хатшысы В. Берковский

О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2016 года № 74/9 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат маслихата Павлодарской области" и его описание"
Решение маслихата Павлодарской области от 31 марта 2017 года № 113/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 апреля 2017 года № 5480. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 21 августа 2020 года № 497/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 21.08.2020 № 497/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 6 декабря 2016 года № 74/9 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат маслихата Павлодарской области" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5324, опубликованное в газете "Сарыарқа самалы" от 14 января 2017 года № 4 и в газете "Звезда прииртышья" от 14 января 2017 года № 4) следующие изменения:
в Правилах выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного государственного учреждения "Аппарат маслихата Павлодарской области" и его описании, утвержденных указанным решением:
в 1 главе "Общие положения" в пункте 4 в казахском варианте слова "жарамдылық мерзімі өткен" исключить;
в главе 3 "Описание служебного удостоверения" в пункте 9 цифры "19x6,5" заменить цифрами "7x21".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата маслихата Павлодарской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата В. Берковский