Өздерінің бақылау функцияларын жүзеге асыру үшін қажетті ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және қоғамның ұсыну нысаны мен мерзімдерін белгілеу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 23 мамырдағы № 134/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 маусымда № 5546 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 156/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 21.05.2019 № 156/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы "Мемлекеттік статистика туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бақылау функцияларын жүзеге асыру үшін ұсынылатын ақпараттың және құжаттардың келесі нысандары:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес сақтанушы үшін;
2) осы қаулының 2, 5, 6-қосымшаларына сәйкес сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы үшін;
3) осы қаулының 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес агент үшін белгіленсін.
2. Бақылау функцияларды жүзеге асыратын мемлекеттік мекемелерге ақпарат пен құжатты ұсынудың келесі мерзімдері белгіленсін:
1) сақтанушы - сақтандырушымен немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру шартын жасағаннан кейін бір ай ішінде Павлодар облысы қалалары мен аудандарының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімдерінің атына осы қаулының 1-қосымшасы бойынша;
2) сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы - апта сайын агентке осы қаулының 2, 5, 6-қосымшалары бойынша және Павлодар облысы қалалары мен аудандарының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімдеріне осы қаулының 3, 5, 6-қосымшалары бойынша;
3) агент - апта сайын "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының 3, 4, 5, 6-қосымшалары бойынша, және Павлодар облысы қалалары мен аудандарының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімдеріне осы қаулының 4, 5, 6-қосымшалары бойынша.
3. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының ресми жариялануын;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об установлении формы и сроков представления страхователем, страховщиком, агентом и обществом информации и документов, необходимых для осуществления им контрольных функций
Постановление акимата Павлодарской области от 23 мая 2017 года № 134/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 июня 2017 года № 5546. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 21 мая 2019 года № 156/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 21.05.2019 № 156/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующие формы представляемой информации и документов для осуществления контрольных функций:
1) страхователя согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщика и общества взаимного страхования согласно приложениям 2, 5, 6 к настоящему постановлению;
3) агента согласно приложениям 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
2. Установить следующие сроки предоставления информации и документов государственным учреждениям, осуществляющим контрольные функции:
1) страхователем - в течение одного месяца после заключения договора обязательного страхования со страховщиком или обществом взаимного страхования в адрес отделов предпринимательства и сельского хозяйства городов и районов Павлодарской области по приложению 1 к настоящему постановлению;
2) страховщиком и обществом взаимного страхования - еженедельно агенту по приложениям 2, 5, 6 и отделам предпринимательства и сельского хозяйства городов и районов Павлодарской области по приложениям 3, 5, 6 к настоящему постановлению;
3) агентом - еженедельно государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" по приложениям 3, 4, 5, 6, и отделам предпринимательства и сельского хозяйства городов и районов Павлодарской области по приложениям 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
официальное опубликование настоящего постановления;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

4. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі "Өздерінің бақылау функцияларын жүзеге асыру үшін қажетті ақпарат пен құжаттарды сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және қоғамның ұсыну нысандары мен мерзімдерін белгілеу туралы" № 109/4 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 болып тіркелген, 2015 жылы 4 маусымда "Звезда прииртышья", "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған).
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Қ. Қасеновке жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы Н.С. Айдапкелов
2017 жылғы "20" мамыр
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "23"мамырдағы
№ 134/3 қаулысына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру
шартын жасасу туралы мәліметтер
Есепті кезең "__" _________ 20__жыл
Индекс: 1СТ – субъектілер.
Мерзімділік: ай сайын.
Ұсынатын: сақтандырушы.
Нысан қайда ұсынылады: қалалық (аудандық) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөліміне.
Ұсыну мерзімі – есепті кезеңнен кейінгі әрбір айдың 28 күнінен кешіктірмей айына бір рет.
Дақылдардың атауы
Себілген алқаптың барлығы, гектар
Сақтандырылған алқаптың барлығы, гектар
Сақтандыру компаниясының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы
Шарттың нөмірі
Шарттың жасалған күні
1
2
3
4
5
6
7
Орындаушы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Басшы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Мөр орны
Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанның қосымшасында көрсетілген.
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған
нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру
шартын жасасу туралы мәліметтер 1. Жалпы ережелер
1. Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан (бұдан әрі - Нысан) "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасау туралы мәліметтер" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленген.
2. Нысан сақтандырушымен есепті кезеңнен кейінгі әрбір айдың 28 күнінен кешіктірмей ай сайын толтырылады, және қалалық (аудандық) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөліміне ұсынылады.

4. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 14 апреля 2015 года № 109/4 "Об установлении формы и сроков представления страхователем, страховщиком, агентом и обществом информации и документов, необходимых для осуществления им контрольных функций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4477, опубликовано 4 июня 2015 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы").
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Касенова Б.К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета по статистике
Министерства Национальной Экономики
Республики Казахстан Н. С. Айдапкелов
"20" мая 2017 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "23" мая 2017 года № 134/3
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве
ОтчҰтный период "__" _________ 20__год
Индекс: 1СТ – субъекты.
Периодичность: ежемесячная.
Представляет: страхователь.
Куда представляется форма: в городской (районный) отдел предпринимательства и сельского хозяйства.
Срок представления - один раз в месяц не позднее 28 числа каждого месяца следующего за отчҰтным периодом.
Наименование культур
Всего засеянной
площади,
гектар
Всего
застрахованной
площади,
гектар
Наименование
страховой
компании или общества взаимного страхования
Номер договора
Дата заключения договора
1
2
3
4
5
6
7
Исполнитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Руководитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Место для печати
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной
для сбора административных данных
Сведения о заключении договора обязательного
страхования в растениеводстве 1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора административных данных, (далее - Форма) "Сведения о заключении договора обязательного страхования в растениеводстве" разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
2. Форма заполняется страхователем ежемесячно не позднее 28 числа каждого месяца следующего года за отчҰтным периодом, и представляется в городской (районный) отдел предпринимательства и сельского хозяйства.

3. Нысан ауыл шаруашылығы субъектілері ұсынған деректер негізінде ұсынылады.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
5. Нысанның 1-тарауында реттік нөмірі көрсетіледі.
6. Нысанның 2-тарауында дақылдың атауы көрсетіледі.
7. Нысанның 3-тарауында себілген алқаптың барлығы, гектар көрсетіледі.
8. Нысанның 4-тарауында сақтандырылған алқаптың барлығы, гектар көрсетіледі.
9. Нысанның 5-тарауында сақтандыру компаниясының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы көрсетіледі.
10. Нысанның 6-тарауында шарттың нөмірі көрсетіледі.
11. Нысанның 7-тарауында шартты жасау күні көрсетіледі.
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "23"мамырдағы
№ 134/3 қаулысына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Өсімдік шаруашылығында міндетті сақтандыру шарттарында
күшіне енген, аудан (қала) бөлінісіндегі сақтандыру сыйақылары,
сақтандырушылар туралы мәліметтер
(20____ жылғы "___" __________ жағдай бойынша)
Индекс: 1СТ1.
Мерзімділік: апта сайын.
Ұсынатын: сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы.
Нысан қайда ұсынылады: агентке.
Ұсыну мерзімі – аптасына бір рет.
Аудан (қала), сақтандырушы атауы
Шарт нөмірі
Шарттың жасалған күні
Шарт бойынша сақтандыру сыйлықақының жалпы сомасы, теңге
Шарт бойынша жалпы сақтандыру сома, теңге
Барлығы сақтандырылған алқап көлемі, гектар
1
2
3
4
5
6
7
Ауылдық жер бойынша барлығы
Қалалық жер бойынша барлығы
Облыс бойынша барлығы
оның ішінде:
Дәнді дақылдар, гектар
Барлығы, гектар
оның ішінде
Бидай
Арпа
Сұлы
Қарақұмық
Тары
Бұршақ
Нут
Қарабидай
Күріш
Астыққа арналған жүгері
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Майлы дақылдар, гектар
Қант қызылшасы,
гектар
Мақта,
гектар
Барлығы, гектар
оның ішінде:
Рапс
Күнбағыс
Соя
Сафлор
19
20
21
22
23
24
25
Орындаушы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Басшы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Мөр орны
Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанның қосымшасында көрсетілген.
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған
нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Өсімдік шаруашылығында міндетті сақтандыру шарттарында
күшіне енген, аудан (қала) бөлінісіндегі сақтандыру сыйақылары,
сақтандырушылар туралы мәліметтер
(20____ жылғы "___" __________ жағдай бойынша) 1. Жалпы ережелер
1. Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан (бұдан әрі - Нысан) "Шарт бойынша сақтандыру сыйлықақы және сомаларды есепке ала отырып, аудан (қала), сақтандырушылар бойынша өсімдік шаруашылығында міндетті сақтандырудың күшіне енген шарттар туралы мәліметтер" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленген.

3. Форма предоставляется на основании данных представленных субъектами сельского хозяйства.
2. Пояснение по заполнению формы
5. В графе 1 Формы указывается порядковый номер.
6. В графе 2 Формы указывается наименование культуры.
7. В графе 3 Формы указывается засеянной площади, гектар всего.
8. В графе 4 Формы указывается застрахованной площади, гектар всего.
9. В графе 5 Формы указывается наименование страховой компании или общества взаимного страхования.
10. В графе 6 Формы указывается номер договора.
11. В графе 7 Формы указывается дата заключения договора.
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "23" мая 2017 года № 134/3
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования
в растениеводстве, страховые премии в разрезе района (города), страхователей
(по состоянию на "____" _________ 20__ год)
Индекс: 1СТ1.
Периодичность: еженедельная.
Представляет: страховщик и общество взаимного страхования.
Куда представляется форма: агенту.
Срок представления - один раз в неделю.
Наименование
района (города),
страхователя
Номер
договора
Дата
заключения
договора
Общая
страховая
премия
по договору,
тенге
Общая
страховая
сумма по
договору, тенге
Всего
застрахованной
площади,
гектар
1
2
3
4
5
6
7
Всего по сельской местности
Всего по городской местности
Всего по области
в том числе:
Зерновые, гектар
Всего,
гектар
в том числе
Пшеница
Ячмень
Овес
Гречиха
Просо
Горох
Нут
Рожь
Рис
Кукуруза на зерно
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Всего, гектар
Масличные, гектар
Сахарная
свекла,
гектар
Хлопок,
гектар
в том числе:
Рапс
Подсолнечник
Соя
Сафлор
19
20
21
22
23
24
25
Исполнитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Руководитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Место для печати
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы предназначенной
для сбора административных данных
Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования
в растениеводстве, страховые премии в разрезе района (города), страхователей
(по состоянию на "____" __________ 20__ год) 1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора административных данных, (далее - Форма) "Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе района (города), страхователей с учетом страховых премий и сумм по договору" разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".

2. Нысан сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамымен апта сайын толтырылады, және агентке ұсынылады.
3. Нысан сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы ұсынған деректер негізінде ұсынылады.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Нысанның 1-тарауында реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-тарауында сақтандырушы ауданының (қаласының) атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-тарауында шарттың нөмірі көрсетіледі.
4. Нысанның 4-тарауында шартты жасасу күні көрсетіледі.
5. Нысанның 5-тарауында шарт бойынша жалпы сақтандыру сыйлықақысы, теңге көрсетіледі.
6. Нысанның 6-тарауында шарт бойынша жалпы сақтандыру сомасы, теңге көрсетіледі.
7. Нысанның 7-тарауында сақтандырылған алқаптың барлығы, гектар көрсетіледі.
8. Нысанның 8-тарауында дәнді дақылдардың жалпы сақтандырылған алқабы, гектар көрсетіледі.
9. Нысанның 9-18 тарауларында дәнді дақылдардың дақылдар бойынша сақтандырылған алқабының мөлшері, гектар көрсетіледі.
10. Нысанның 19-тарауында майлы дақылдардың жалпы сақтандырылған алқабы, гектар көрсетіледі.
11. Нысанның 20-23 тарауларында майлы дақылдардың дақылдар бойынша сақтандырылған алқабының мөлшері, гектар көрсетіледі.
12. Нысанның 24-тарауында қант қызылшасының жалпы сақтандырылған алқабы, гектар көрсетіледі.
13. Нысанның 25-тарауында мақтаның жалпы сақтандырылған алқабы, гектар көрсетіледі.
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "23"мамырдағы
№ 134/3 қаулысына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Аудан (қала), сақтандырушылар бойынша
өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандырудың
күшіне енген шарттары туралы мәліметтер,
(20____ жылғы "___" __________ жағдай бойынша)
Индекс: 1СТ2.
Мерзімділік: апта сайын.
Ұсынатын: сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент.
Нысан қайда ұсынылады: "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне, аудандық (қалалық) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөліміне.
Ұсыну мерзімі – аптасына бір рет.
Ауданның (қаланың), сақтандырушының атауы
Шарттың нөмірі
Шарт жасалған күні
Сақтандырылған алқаптың барлығы,
гектар
оның ішінде
Дәнді дақылдар, гектар
Барлығы, гектар
оның ішінде
Бидай
Арпа
1
2
3
4
5
6
7
8
Ауылдық жер бойынша барлығы
Қалалық жер бойынша барлығы
Облыс бойынша барлығы
оның ішінде
Дәнді дақылдар, гектар
оның ішінде
Сұлы
Қарақұмық
Тары
Бұршақ
Нут
Қарабидай
Сұлы
Қарақұмық
9
10
11
12
13
14
15
16
оның ішінде:
Майлы дақылдар, гектар
Қант қызылшасы, гектар
Мақта, гектар
Барлығы, гектар
оның ішінде
Рапс
Күнбағыс
Соя
Сафлор
17
18
19
20
21
22
23
Орындаушы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Басшы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Мөр орны
Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанның қосымшасында көрсетілген.
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған
нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Аудан (қала), сақтандырушылар бойынша
өсімдік шаруашылығындағы міндетті
сақтандырудың күшіне енген шарттары туралы мәліметтер

2. Форма заполняется страховщиком и обществом взаимного страхования еженедельно и представляется агенту.
3. Форма предоставляется на основании данных представленных страховщиком и обществом взаимного страхования.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 Формы указывается порядковый номер.
2. В графе 2 Формы наименование района (города), страхователя.
3. В графе 3 Формы указывается номер договора.
4. В графе 4 Формы указывается дата заключения договора.
5. В графе 5 Формы указывается общая страховая премия по договору, тенге.
6. В графе 6 Формы указывается общая страховая сумма по договору, тенге.
7. В графе 7 Формы указывается всего застрахованная площадь, гектар.
8. В графе 8 Формы указывается общая застрахованная площадь зерновых культур, гектар.
9. В графах 9-18 Формы указывается количество застрахованной площади зерновых по культурам, гектар.
10. В графе 19 Формы указывается общая застрахованная площадь масличных культур, гектар.
11. В графах 20-23 Формы указывается количество застрахованной площади масличных по культурам, гектар.
12. В графе 24 Формы указывается общая застрахованная площадь сахарной свеклы, гектар.
13. В графе 25 Формы указывается общая застрахованная площадь хлопка, гектар.
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "23" мая 2017 года № 134/3
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования
в растениеводстве в разрезе района (города), страхователей
(по состоянию на "___" ____________ 20___ год)
Индекс: 1СТ2.
Периодичность: еженедельная.
Представляет: страховщик и общество взаимного страхования, агент.
Куда представляется форма: Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области", районному (городскому) отделу сельского хозяйства и предпринимательства.
Срок представления - один раз в неделю.
Наименование
района (города),
страхователя
Номер договора
Дата заключения
договора
Всего
застрахованной
площади,
гектар
в том числе
Зерновые, гектар
Всего, гектар
в том числе
Пшеница
Ячмень
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего по сельской местности
Всего по городской местности
Всего по области
в том числе
Зерновые, гектар
в том числе
Овес
Гречиха
Просо
Горох
Нут
Рожь
Рис
Кукуруза
на зерно
9
10
11
12
13
14
15
16
в том числе:
Масличные, гектар
Сахарная
свекла, гектар
Хлопок, гектар
Всего, гектар
в том числе
Рапс
Подсолнечник
Соя
Сафлор
17
18
19
20
21
22
23
Исполнитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Руководитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Место для печати
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы предназначенной
для сбора административных данных
Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования
в растениеводстве в разрезе района (города), страхователей

(20____ жылғы "___" __________ жағдай бойынша) 1. Жалпы ережелер
1. Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан (бұдан әрі – Нысан) "Шарт бойынша сақтандыру сыйлықақы және сомаларды есепке ала отырып, Аудан (қала), сақтандырушылар бойынша өсімдік шаруашылығында міндетті сақтандырудың күшіне енген шарттар туралы мәліметтер" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленген.
2. Нысан сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамымен, агентпен апта сайын толтырылады және Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасына және аудандық (қалалық) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөліміне ұсынылады.
3. Нысан сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, сондай-ақ агентпен ұсынған деректер негізінде ұсынылады.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Нысанның 1-тарауында реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-тарауында сақтандырушы ауданының (қаласының) атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-тарауында шарттың нөмірі көрсетіледі.
4. Нысанның 4-тарауында шартты жасасу күні көрсетіледі.
5. Нысанның 5-тарауында сақтандырылған алқаптың барлығы, гектар көрсетіледі.
6. Нысанның 6-тарауында дәнді дақылдардың жалпы сақтандырылған алқабы, гектар көрсетіледі.
7. Нысанның 7-16 тарауларында дәнді дақылдардың дақылдар бойынша сақтандырылған алқабының мөлшері, гектар көрсетіледі.
8. Нысанның 17-тарауында майлы дақылдардың жалпы сақтандырылған алқабы, гектар көрсетіледі.
9. Нысанның 18-21 тарауларында майлы дақылдардың дақылдар бойынша сақтандырылған алқабының мөлшері, гектар көрсетіледі.
10. Нысанның 22-тарауында қант қызылшасының жалпы сақтандырылған алқабы, гектар көрсетіледі.
11. Нысанның 23-тарауында мақтаның жалпы сақтандырылған алқабы, гектар көрсетіледі.
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "23"мамырдағы
№ 134/3 қаулысына
4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Аудан (қала) бойынша өсімдік шаруашылығындағы міндетті
сақтандырудың күшіне енген шарттар туралы мәліметтер,
(20____ жылғы "___" __________ жағдай бойынша)
Индекс: 1СТ3.
Мерзімділік: апта сайын.
Ұсынатын: агент.
Нысан қайда ұсынылады: "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемелекеттік мекемесіне, аудандық (қалалық) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөліміне.
Ұсыну мерзімі – аптасына бір рет.
Аудан (қала) атауы
Сақтандыруға жататын барлық егілген алқап, гектар
Барлық сақтандырылған алқап, гектар
Сақтандырумен қамтылған, %
Жасасқан шарттар саны, дана
Сақтандырушылармен жасасқан шарттар бойынша сақтандыру сыйлықақысының сомасы, теңге
Сақтандырушылармен жасасқан шарттар бойынша жалпы сақтандыру сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Ауылдық жер бойынша барлығы
Қалалық жер бойынша барлығы
Облыс бойынша барлығы
Орындаушы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Басшы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Мөр орны
Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанның қосымшасында көрсетілген.
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған
нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Аудан (қала) бойынша өсімдік шаруашылығындағы міндетті
сақтандырудың күшіне енген шарттар туралы мәліметтер,

(по состоянию на "____" ___________ 20___ год) 1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора административных данных (далее – Форма) "Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе района (города), страхователей с учетом страховых премий и сумм по договору" разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
2. Форма заполняется страховщиком и обществом взаимного страхования, агентом и еженедельно представляется в управление сельского хозяйства Павлодарской области и районному (городскому) отделу предпринимательства и сельского хозяйства.
3. Форма предоставляется на основании данных представленных страховщиком и обществом взаимного страхования, а также агентом.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 Формы указывается порядковый номер.
2. В графе 2 Формы наименование района (города), страхователя.
3. В графе 3 Формы указывается номер договора.
4. В графе 4 Формы указывается дата заключения договора.
5. В графе 5 Формы указывается всего застрахованная площадь, гектар.
6. В графе 6 Формы указывается общая застрахованная площадь зерновых культур, гектар.
7. В графах 7-16 Формы указывается количество застрахованной площади зерновых по культурам, гектар.
8. В графе 17 Формы указывается общая застрахованная площадь масличных культур, гектар.
9. В графах 18-21 Формы указывается количество застрахованной площади масличных по культурам, гектар.
10. В графе 22 Формы указывается общая застрахованная площадь сахарной свеклы, гектар.
11. В графе 23 Формы указывается общая застрахованная площадь хлопка, гектар.
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "23" мая 2017 года № 134/3
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения о вступивших в силу договорах обязательного
страхования в растениеводстве в разрезе района (города)
(по состоянию на "___" _____ 20__ год)
Индекс: 1СТ3.
Периодичность: еженедельная.
Представляет: агент.
Куда представляется форма: Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области", районному (городскому) отделу сельского хозяйства и предпринимательства.
Срок представления - один раз в неделю.
Наименование района (города)
Всего
засеяно
пашни,
подлежащих
страхованию, гектар
Всего
застраховано площади, гектар
Охвачено страхованием, %
Количество
заключенных
договоров, единиц
Сумма
страховой
премии по
договорам
со
страхователями,
тенге
Общая
страховая
сумма
по
договорам
со
страхователями,
тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего по сельской местности
Всего по городской местности
Всего по области
Исполнитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Руководитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Место для печати
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы,
предназначенной для сбора административных данных
Сведения о вступивших в силу договорах обязательного
страхования в растениеводстве в разрезе района (города)

(20____ жылғы "___" __________ жағдай бойынша) 1. Жалпы ережелер
1. Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан (бұдан әрі – Нысан) "Шарт бойынша сақтандыру сыйлықақы және сомаларды есепке ала отырып, Аудан (қала), сақтандырушылар бойынша өсімдік шаруашылығында міндетті сақтандырудың күшіне енген шарттар туралы мәліметтер" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленген.
2. Нысан агентпен апта сайын толтырылады және Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасына және аудандық (қалалық) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөліміне ұсынылады.
3. Нысан агентпен ұсынған деректер негізінде ұсынылады.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Нысанның 1-тарауында реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-тарауында аудандар (қала) атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-тарауында сақтандыруға жататын қанша егін себілгені, гектар көрсетіледі.
4. Нысанның 4-тарауында қанша сақтандырылған алқап, гектар көрсетіледі.
5. Нысанның 5-тарауында сақтандырумен қанша % қамтылғаны көрсетіледі.
6. Нысанның 6-тарауында жасалған шарттардың саны, бірлік көрсетіледі.
7. Нысанның 7-тарауында сақтандырушылармен бағдарламалар бойынша сақтандыру сыйлықақы сомасы, теңге көрсетіледі.
8. Нысанның 8-тарауында сақтандырушылармен шарттар бойынша жалпы сақтандыру сомасы, теңге көрсетіледі.
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "23"мамырдағы
№ 134/3 қаулысына
5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Аудан (қала), сақтандырушылардың
сақтандыру жағдайлары бойынша мәліметтер
(20__ жылғы "___" ________ жағдай бойынша)
Индекс: 1СТ4.
Мерзімділік: апта сайын.
Ұсынатын: сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент.
Нысан қайда ұсынылады: агентке, "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне, аудандық (қалалық) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөліміне.
Ұсыну мерзімі - аптасына бір рет.
Аудан (қала) атауы
Сақтандырылған егістіктердің барлық ауданы
Жойылған егістіктердің ауданы
дәнді дақылдар
майлы дақылдар
қант қызылшасы
мақта
толығымен
ішінара
толығымен
ішінара
толығымен
ішінара
толығымен
ішінара
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ауылдық жер бойынша барлығы
Қалалық жер бойынша барлығы
Облыс бойынша барлығы
Қолайсыз табиғат жағдайы
Зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер
Құрастырылған зерттеу актілерінің саны
Сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы өтініштердің саны
Жүргізілген сақтандыру төлемдерінің сомасы
қабылданған
қабылданбаған
қарастырылуда
дана
дана
дана
дана
теңге
12
13
14
15
16
17
18
Орындаушы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Басшы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Мөр орны
Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанның қосымшасында көрсетілген.
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған
нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Аудан (қала), сақтандырушылардың
сақтандыру жағдайлары бойынша мәліметтер

(по состоянию на "___" _____ 20__ год) 1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора административных данных (далее – Форма) "Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе района (города), страхователей с учетом страховых премий и сумм по договору" разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
2. Форма заполняется агентом еженедельно и представляется в управление сельского хозяйства Павлодарской области и районному (городскому) отделу предпринимательства и сельского хозяйства.
3. Форма предоставляется на основании данных представленных агентом.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 Формы указывается порядковый номер.
2. В графе 2 Формы указывается наименование района (города).
3. В графе 3 Формы указывается, сколько засеяно пашни, подлежащих страхованию, гектар.
4. В графе 4 Формы указывается, сколько застраховано площади, гектар.
5. В графе 5 Формы указывается, сколько % охвачено страхованием.
6. В графе 6 Формы указывается количество заключенных договоров, единиц.
7. В графе 7 Формы указывается сумма страховой премии по программам со страхователями, тенге.
8. В графе 8 Формы указывается общая страховая сумма по договорам со страхователями, тенге.
Приложение 5
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "23" мая 2017 года № 134/3
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения по страховым случаям в разрезе района (города),
страхователей (по состоянию на "___" __________ 20 ___ год)
Индекс: 1СТ4.
Периодичность: еженедельная.
Представляет: страховщик и общество взаимного страхования, агент.
Куда представляется форма: агенту, Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области", районному (городскому) отделу сельского хозяйства и предпринимательства.
Срок представления - один раз в неделю.
Наименование
района (города)
Всего
площадь
застрахованных посевов
Площадь гибели посевов
зерновые
масличные
сахарная
свекла
хлопок
полная
частичная
полная
частичная
полная
частичная
полная
частичная
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
гектар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Всего по сельской местности
Всего по городской местности
Всего по области
Неблагоприятное
природное
явление
Всего
поступило
заявлений
на
обследование
Количество составленных актов
обследования
Количество заявлений о
произведении страховой
выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования
Сумма
произведенных
страховых выплат
принятых
отказанных
На рассмотрении
единиц
единиц
единиц
единиц
тенге
12
13
14
15
16
17
18
Исполнитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Руководитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Место для печати
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы предназначенной
для сбора административных данных
Сведения по страховым случаям в разрезе района (города),

(20 __ жылғы "___" __________ жағдай бойынша) 1. Жалпы ережелер
1. Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан (бұдан әрі – Нысан) "Шарт бойынша сақтандыру сыйлықақы және сомаларды есепке ала отырып, Аудан (қала), сақтандырушылар бойынша өсімдік шаруашылығында міндетті сақтандырудың күшіне енген шарттар туралы мәліметтер" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленген.
2. Нысан сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамымен апта сайын толтырылады, және агентке ұсынылады, агент өз кезегінде апта сайын Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасына және аудандық (қалалық) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөліміне ұсынады.
3. Нысан сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, сондай-ақ агентпен ұсынған деректер негізінде ұсынылады.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Нысанның 1-тарауында реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-тарауында аудан (қала) атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-тарауында сақтандырылған егістердің барлық алқабы, гектар көрсетіледі.
4. Нысанның 4-тарауында дәнді дақылдар егістерінің толығымен жойылуы, гектар көрсетіледі.
5. Нысанның 5-тарауында дәнді дақылдар егістерінің ішінара жойылуы, гектар көрсетіледі.
6. Нысанның 6-тарауында майлы дақылдар егістерінің толығымен жойылуы, гектар көрсетіледі.
7. Нысанның 7-тарауында майлы дақылдар егістерінің ішінара жойылуы, гектар көрсетіледі.
8. Нысанның 8-тарауында қант қызылшасы егістерінің толығымен жойылуы, гектар көрсетіледі.
9. Нысанның 9-тарауында қант қызылшасы егістерінің ішінара жойылуы, гектар көрсетіледі.
10. Нысанның 10-тарауында мақта егістерінің толығымен жойылуы, гектар көрсетіледі.
11. Нысанның 11-тарауында мақта егістерінің ішінара жойылуы, гектар көрсетіледі.
12. Нысанның 12-тарауында қолайсыз-табиғи көрініс көрсетіледі.
13. Нысанның 13-тарауында тексеруге түскен өтініштердің жалпы саны көрсетіледі.
14. Нысанның 14-тарауында тексерудің жасалған актілерінің саны көрсетіледі.
15. Нысанның 15-тарауында сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы қабылданған өтініштердің саны, бірлік көрсетіледі.
16. Нысанның 16-тарауында сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы бас тартылған өтініштердің саны, бірлік көрсетіледі.
17. Нысанның 17-тарауында сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемін жүргізу туралы қарастыруда тұрған өтініштердің саны, бірлік көрсетіледі.
18. Нысанның 18-тарауында жасалған сақтандыру төлемдерінің сомасы, теңге көрсетіледі.
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "23"мамырдағы
№ 134/3 қаулысына
6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру
бойынша түсінік Өсімдік шаруашылығында міндетті
сақтандыру шарттарында күшіне енген, сақтандыру төлемдерін
және шарт бойынша сомаларды қоса алғанда,
аудан (қала) бөлінісіндегі сақтандырушылар туралы мәліметтер
(20 ___ жылғы "___" __________ жағдай бойынша)

страхователей (по состоянию на "___" _________ 20 ___ год) 1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора административных данных, (далее - Форма) "Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе района (города), страхователей с учетом страховых премий и сумм по договору" разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
2. Форма заполняется страховщиком и обществом взаимного страхования еженедельно и представляется агенту, агент в свою очередь еженедельно предоставляет в управление сельского хозяйства Павлодарской области и районному (городскому) отделу предпринимательства и сельского хозяйства.
3. Форма предоставляется на основании данных представленных страховщиком и обществом взаимного страхования, а также агентом.
2. Пояснение по заполнению формы
1. В графе 1 Формы указывается порядковый номер.
2. В графе 2 Формы указывается наименование района (города).
3. В графе 3 Формы указывается вся площадь застрахованных посевов, гектар.
4. В графе 4 Формы указывается полная гибель зерновых посевов, гектар.
5. В графе 5 Формы указывается частичная гибель зерновых посевов, гектар.
6. В графе 6 Формы указывается полная гибель масличных посевов, гектар.
7. В графе 7 Формы указывается частичная гибель масличных посевов, гектар.
8. В графе 8 Формы указывается полная гибель посевов сахарной свеклы, гектар.
9. В графе 9 Формы указывается частичная гибель посевов сахарной свеклы, гектар.
10. В графе 10 Формы указывается полная гибель посевов хлопка, гектар.
11. В графе 11 Формы указывается частичная гибель посевов хлопка, гектар.
12. В графе 12 Формы указывается неблагоприятное природное явление.
13. В графе 13 Формы указывается общее количество заявлений поступивших на обследование.
14. В графе 14 Формы указывается количество составленных актов обследования, единиц.
15. В графе 15 Формы указывается количество принятых заявлений о произведении страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования, единиц.
16. В графе 16 Формы указывается количество отказанных заявлений о произведении страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования, единиц.
17. В графе 17 Формы указывается количество заявлений находящихся на рассмотрении по произведению страховой выплаты в страховую компанию или обществу взаимного страхования, единиц.
18. В графе 18 Формы указывается сумма произведенных страховых выплат, тенге.
Приложение 6
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "23" мая 2017 года № 134/3
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования
в растениеводстве в разрезе района (города), страхователей
с учетом страховых выплат и сумм по договору
(по состоянию на "___" __________20 __ год)

Индекс: 1СТ5.
Мерзімділік: апта сайын.
Ұсынатын: сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, агент.
Нысан қайда ұсынылады: "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемелекеттік мекемесіне, аудандық (қалалық) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөліміне.
Ұсыну мерзімі – аптасына бір рет.
Сақтандыру компаниясының атауы/ аудан (қала) атауы
Зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер, дана
Құрастырылған зерттеу актілерінің саны
Сақтандырушылардың немесе өзара сақтандыру қоғамдарының сақтанушыларға жүргізген сақтандыру төлемдерінің сомасы
саны, дана
көлемі, гектар
саны, дана
сомасы,
мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
Сақтандыру ұйымының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы
Ауылдық жер бойынша барлығы
Қалалық жер бойынша барлығы
Облыс бойынша барлығы
Сақтандыру компаниялары бойынша жиыны
Агенттің сақтандырушыға немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемдрінің бөлігін өтеу сомасы
Ескерту
саны, дана
сомасы, мың теңге
8
9
10
Орындаушы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Басшы:
___________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) байланыс телефоны
Мөр орны
Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанның қосымшасында көрсетілген.
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсінік
Өсімдік шаруашылығында міндетті сақтандыру шарттарында
күшіне енген, сақтандыру төлемдерін және шарт бойынша сомаларды қоса алғанда,
аудан (қала) бөлінісіндегі сақтандырушылар туралы мәліметтер
(20 ___ жылғы "___" __________ жағдай бойынша) 1. Жалпы ережелер
1. Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан (бұдан әрі - Нысан) "Шарт бойынша сақтандыру сыйлықақы және сомаларды есепке ала отырып, аудан (қала), сақтандырушылар бойынша өсімдік шаруашылығында міндетті сақтандырудың күшіне енген шарттар туралы мәліметтер" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығында міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 2-1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленген.
2. Нысан сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамымен апта сайын толтырылады және агентке ұсынылады, агент өз кезегінде апта сайын Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасына және аудандық (қалалық) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөліміне ұсынады.
3. Нысан сақтандырушы және өзара сақтандыру қоғамы, сондай-ақ агентпен ұсынған деректер негізінде ұсынылады.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Индекс: 1СТ5.
Периодичность: еженедельная.
Представляет: страховщик и общество взаимного страхования, агент.
Куда представляется форма: Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области", районному (городскому) отделу сельского хозяйства и предпринимательства, агенту.
Срок представления - один раз в неделю.
Наименование
страховой компании/
наименование
района (города)
Всего
поступило
заявлений
на обследование, единиц
Количество
составленных
актов
обследования
Произведено страховых выплат страховщикам или обществам взаимного страхования и страхователям
количество, единиц
площадь, гектар
количество, единиц
сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
Наименование страховой организации или общества взаимного страхования
Всего по сельской местности
Всего по городской местности
Всего по области
Итого по страховым компаниям
Возмещено части страховых выплат
Агентом страховщику или обществу взаимного страхования
Примечание
количество, единиц
сумма, тысяч тенге
8
9
10
Исполнитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Руководитель:
___________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) контактный телефон
Место для печати
Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы,
предназначенной для сбора административных данных
Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования
в растениеводстве в разрезе района (города), страхователей
с учетом страховых выплат и сумм по договору
(по состоянию на "___" __________20 __ год) 1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора административных данных (далее - Форма) "Сведения о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе района (города), страхователей с учетом страховых премий и сумм по договору" разработана в соответствии с подпунктом 5) пункта 2-1 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве".
2. Форма заполняется страховщиком и обществом взаимного страхования еженедельно представляется агенту, агент в свою очередь еженедельно предоставляет в управление сельского хозяйства Павлодарской области и районному (городскому) отделу предпринимательства и сельского хозяйства.
3. Форма предоставляется на основании данных представленных страховщиком и обществом взаимного страхования, а также агентом.
2. Пояснение по заполнению формы

1. Нысанның 1-тарауында реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-тарауында аудан (қала) атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-тарауында тексеруге түскен өтініштердің саны, бірлік көрсетіледі.
4. Нысанның 4-тарауында тексерудің жасалған актілерінің саны, бірлік көрсетіледі.
5. Нысанның 5-тарауында тексерудің жасалған актілер алқабы, гектар көрсетіледі.
6. Нысанның 6-тарауында сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандырылған төлемдер саны, бірлік көрсетіледі.
7. Нысанның 7-тарауында тексерудің жасалған актілер сомасы, мың теңге көрсетіледі.
8. Нысанның 8-тарауында сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына агентпен сақтандыру төлемдерінің өтелген бөлігінің саны, бірлік көрсетіледі.
9. Нысанның 9-тарауында сақтандыру компаниясына немесе өзара сақтандыру қоғамына агентпен сақтандыру төлемдерінің өтелген бөлігінің сомасы, мың теңге көрсетіледі.
10. Нысанның 10-тарауында ескерту көрсетіледі.

1. В графе 1 Формы указывается порядковый номер.
2. В графе 2 Формы указывается наименование района (города).
3. В графе 3 Формы указывается количество поступивших заявлений на обследование, единиц.
4. В графе 4 Формы указывается количество составленных актов обследования, единиц.
5. В графе 5 Формы указывается площадь составленных актов обследования, гектар.
6. В графе 6 Формы указывается количество застрахованных выплат страховщикам или обществам взаимного страхования и страхователям, единиц.
7. В графе 7 Формы указывается сумма составленных актов обследования, тысяч тенге.
8. В графе 8 Формы указывается количество возмещенной части страховых выплат агентом страховщику или обществу взаимного страхования, единиц.
9. В графе 9 Формы указывается сумма возмещенной части страховых выплат агентом страховщику или обществу взаимного страхования, тысяч тенге.
10. В графе 10 Формы указывается примечание.