Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы "2017 жылғы агроөнеркәсіптік кешені саласындағы кейбір мәселелер туралы" № 64/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 394/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 08 желтоқсанда № 5724 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағының 4), 7) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы "2017 жылғы агроөнеркәсіптік кешені саласындағы кейбір мәселелер туралы" № 64/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5430 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2017 жылға арналған жергілікті бюджеттен субсидиялар көлемдері;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жеке қосалқы шаруашылықтарда және ауыл шаруашылығы кооперативтерінде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша шығындарды 100%-ға дейін өтеуге 2017 жылға арналған субсидиялау нормативі;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес бие сүтін өндіру және қайта өндеу құнын арзандату, оның ішінде ауыл шаруашылығы кооперативтері үшін 2017 жылға арналған субсидиялау нормативі;
4) осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес жылқы етін өндіру құнын арзандату үшін 2017 жылға арналған субсидиялау нормативі;
5) осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес ешкі сүтін өндіру және қайта өңдеу құнын арзандату, оның ішінде ауыл шаруашылығы кооперативтері үшін 2017 жылға арналған субсидиялау нормативі;
6) осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес бал ара ұясымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу үшін 2017 жылға арналған субсидиялау нормативі;
7) осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2017 жылға арналған республикалық бюджеттен субсидиялар көлемдері;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 24 марта 2017 года № 64/2 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса на 2017 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 6 декабря 2017 года № 394/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 декабря 2017 года № 5724
В соответствии с подпунктами 4), 7) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Правилами субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом заместителя Премьер - Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 24 марта 2017 года № 64/2 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5430, опубликовано 31 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить:
1) объемы субсидий из местного бюджета по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) норматив субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах и сельскохозяйственных кооперативах на 2017 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) норматив субсидий на удешевление стоимости производства и переработки кобыльего молока, в том числе для сельскохозяйственных кооперативов на 2017 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) норматив субсидий на удешевление стоимости производства конины на 2017 год согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) норматив субсидий на удешевление стоимости производства и переработки козьего молока, в том числе для сельскохозяйственных кооперативов на 2017 год согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) норматив субсидий для ведения селекционной и племенной работы с пчелосемьями на 2017 год согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
7) объемы субсидий из республиканского бюджета по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год согласно приложению 7 к настоящему постановлению;

8) осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес жеке қосалқы шаруашылықтарда және ауыл шаруашылығы кооперативтерінде сондай-ақ, қойдың қаракөл тұқымдарын өсірумен айналысатын шаруа (фермер) қожалықтарында ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушілерге қойылатын 2017 жылға арналған өлшемдер мен талаптар бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулының 2, 3-қосымшасына сәйкес 7, 8-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін қағаз және электрондық түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Қ. Қасеновке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "6" желтоқсандағы
№ 394/6 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "24" наурыздағы
№ 64/2 қаулысына
1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал
шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын
арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2017 жылға
арналған жергілікті бюджеттен субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағытының атауы
Өлшем бірлігі
Субсидиялау нормативтері, 1 бірлік үшін, теңге
Субсидияланатын көлем (бас, килограмм, дана)
Субсидиялау сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
Етті мал шаруашылығы
Асыл тұқымды және селекциялық жұмыс жүргізу
Тауарлы аналық бас
Базалық норматив
бас

8) критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах и сельскохозяйственных кооперативах на 2017 год согласно приложению 8 к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
указанное постановление дополнить приложениями 7, 8 согласно приложением 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Касенова Б. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "6" декабря 2017 года
№ 394/6
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "24" марта 2017 года № 64/2
Объемы субсидий из местного бюджета по направлениям субсидирования
развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества
продукции животноводства на 2017 год
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидирования на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем (голов, килограмм, штук)
Сумма субсидий, тысяч тенге
1
2
3
4
5
Мясное скотоводство
Ведение селекционной и племенной работы
Товарное маточное поголовье
Базовый норматив
голов

№ 394/6 қаулысына
3-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "24" наурыздағы
№ 64/2 қаулысына
8-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда және ауыл шаруашылығы
кооперативтерінде сондай-ақ, қойдың қаракөл тұқымдарын
өсірумен айналысатын шаруа (фермер) қожалықтарында ірі қара
малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша көрсетілетін қызметтерді
жеткізушілерге қойылатын 2017 жылға арналған өлшемдер мен талаптар
Р/с №
Өлшемдер мен талаптар
1.
Жұмыс мерзімі мал асылдандыру инспекциясы саласындағы уәкілетті органнан тізілім бойынша расталуымен ірі қара малды қолдан ұрықтандыруда жұмыс тәжірибесінің болуы
2.
Көлік криоген цистернасы түріндегі арнайы ыдыспен жабдықталған сұйық азотты тасымалдауға арналған жеке меншік құқығында немесе ұзақ мерзімді жалдауда арнайы автокөліктің болуы
3.
Жеке меншік құқығында тұқымдық бұқалардың ұрығын сақтайтын СДС-35 түріндегі арнайы ыдыстың болуы
4.
Штатында тиісті мамандықтар бойынша қызметкерлердің болуы

№ 394/6
Приложение 8
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "24" марта 2017 года № 64/2
Критерии и требования
к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного
рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
и сельскохозяйственных кооперативах на 2017 год
№ п/п
Критерии и требования
1.
Наличие опыта работы по искусственному осеменению крупного рогатого скота с подтверждением срока работы по реестру от уполномоченного органа в области племенной инспекции
2.
Наличие на праве собственности или долгосрочной аренды специального автотранспорта для перевозки жидкого азота, оборудованной специальной емкостью типа цистерны транспортного криогена
3.
Наличие на право собственности специальной емкости для хранения семени быков-производителей типа СДС-35
4.
Наличие в штате работников по соответствующим специальностям