Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 373/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 желтоқсанда № 5729 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 3 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулылары осы қаулының қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тіліндеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "21" қарашадағы
№ 373/6 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің күші жойылған
кейбір қаулыларының тізбесі
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 22/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3709 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 ақпанда "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған).
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" № 22/2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 204/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3891 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 шілдеде "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 21 ноября 2017 года № 373/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2017 года № 5729
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Павлодарской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б.Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "21"ноября 2017 года №373/6
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата Павлодарской области
1. Постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2014 года № 22/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3709, опубликовано 25 февраля 2014 года в газетах "Сарыарка самалы", "Звезда Прииртышья").
2. Постановление акимата Павлодарской области от 17 июня 2014 года № 204/6 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2014 года № 22/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3891, опубликовано 31 июля 2014 года в газетах "Сарыарка самалы", "Звезда Прииртышья").

3. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 22/2 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" № 10/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4282 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 ақпанда "Регион. kz" газетінде жарияланған).
4. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 22/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 315/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4844 болып тіркелген, 2015 жылғы 26 желтоқсанда "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған).

3. Постановление акимата Павлодарской области от 13 января 2015 года № 10/1 "О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2014 года № 22/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4282, опубликовано 13 февраля 2015 года в газете "Регион. kz").
4. Постановление акимата Павлодарской области от 17 ноября 2015 года № 315/11 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2014 года № 22/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4844, опубликовано 26 декабря 2015 года в газетах "Сарыарка самалы", "Звезда Прииртышья").