Павлодар қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 233/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 наурызда № 5406 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы "Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 994/15 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4704 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 181 "Сатып Алу Ақпарат" газетінде жарияланған);
2) Павлодар қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 1 наурыздағы "Павлодар қаласы қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 236/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5004 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 14 "Регион.KZ" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Б.Т. Байжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 28 февраля 2017 года № 233/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 марта 2017 года № 5406
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Павлодара:
1) постановление акимата города Павлодара от 12 августа 2015 года № 994/15 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4704, опубликованное 28 сентября 2015 года в газете "Сатып Алу Ақпарат" № 181);
2) постановление акимата города Павлодара от 1 марта 2016 года № 236/5 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел финансов города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5004, опубликованное 8 апреля 2016 года в газете "Регион.KZ" № 14).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Байжанова Б.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов