Павлодар қаласында Қалалық рельсті көлікпен жолаушылар тасымалдау қағидаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 17 шілдедегі № 811/23 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 шілдеде № 5586 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңының 11-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 9) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Павлодар қаласында Қалалық рельсті көлікпен жолаушылар тасымалдау қағидалар бекітілсін.
2. "Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі қолданыстағы заңнамаға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің орынбасары Б. А. Ақылбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "17" шілдедегі
№ 811/23 қаулысымен
бекітілген
Павлодар қаласында Қалалық рельсті көлікпен
жолаушылар тасымалдау қағидалар
1. Жалпы ережелер
1. Осы Павлодар қаласында Қалалық рельсті көлікпен жолаушылар тасымалдау қағидалар (бұдан әрі - Қағидалар) Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Заңының 11-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 9) тармақшасына сәйкес әзірленген және Павлодар қаласында қалалық рельстік көлікпен жолаушыларды тасымалдау тәртібін анықтайды.
2. Қағидалар Павлодар қаласының барлық аумағында әрекет етеді және барлық жеке және заңды тұлғаларға меншік түріне қарамастан міндетті болып табылады.
3. Осы Қағидаларда қолданылатын негізгі түсініктер:
1) қалалық рельсті көлік – қала және қаламаңы аймағы шегінде жолдармен жолаушыларды тасымалдауға арналған көлік түрі;
2) бағыт – белгілі бір бастапқы, аралық және соңғы аялдама бекеттері бар трамвайдың белгіленген жүру жолы;
3) бағыттың ықшамсызбасы – шартты белгілермен бейнеленген бағыттың графикалық бейнесі;
4) қозғалыс кестесі – жолаушыларды үнемі тасымалдайтын бағыт бойынша трамвайлардың қозғалысының орыны және уақыты туралы мәліметі бар график және/немесе кесте;

Об утверждении Правил перевозок пассажиров городским рельсовым транспортом в городе Павлодаре
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 17 июля 2017 года № 811/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 июля 2017 года № 5586
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила перевозок пассажиров городским рельсовым транспортом в городе Павлодаре.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Павлодара" принять необходимые меры в соответствии с действующим законодательством, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Павлодара Акильбекова Б. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов
Утверждены
постановлением акимата
города Павлодара
от "17" июля 2017 года
№ 811/23
Правила
перевозок пассажиров городским рельсовым транспортом в городе Павлодаре
1. Общие положения
1. Настоящие Правила перевозок пассажиров городским рельсовым транспортом в городе Павлодаре (далее - Правила) разработаны в соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и определяют порядок перевозок пассажиров городским рельсовым транспортом в городе Павлодаре.
2. Правила действуют на всей территории города Павлодара и являются обязательными для всех физических и юридических лиц независимо от формы собственности.
3. Основные понятия, используемые в настоящих Правилах:
1) городской рельсовый транспорт – вид транспорта, предназначенный для перевозки пассажиров по путям в границах города и пригородной зоне;
2) маршрут – установленный путь следования трамвая между определенными начальными, промежуточными и конечными остановочными пунктами;
3) схема маршрута – графическое изображение маршрута условными обозначениями;
4) расписание движения – график и/или таблица, содержащие сведения о месте и времени движения трамваев по маршруту регулярных перевозок пассажиров;

5) рейс – трамвай бағытының бастапқысынан соңғы бекетке дейінгі жолы;
6) аялдама бекеті – жолаушыларды мінгізу, түсіру және оларға қызмет көрсетуге арнап жасалынған және қолданылатын жол бөлігі;
7) жол-сапар парағы – көлік құралының жүргізушілеріне күн сайын берілетін, жүргізушінің жұмысына есеп жүргізетін негізгі құжат;
8) жолаушыларды көліктік тұрақты тасымалдаулар – бекітілген бастапқы және соңғы бекеттерімен, сонымен қатар аралық аялдамалық бекеттері бар, алдын-ала келісілген белгілі бір бағыт, қозғалыс кестесі бойынша трамвайларды қолданып тасымалдаушылар іске асыратын тасымалдаулар;
9) жол жүру құжаты (билет) – қағаз немесе электрондық түрдегі құжат, оны ресімдеумен рельстік көлікпен жолаушыларды тасымалдауға шарт жасалынады;
10) қол жүгі – осы Қағидалардың нормалар белгіленген шегінде трамваймен тасымалданатын және жинақталған жолаушының мүлкі.
4. Қалалық рельсті көлікпен жолаушыларды үнемі тасымалдауды жүзеге асыру кезінде тасымалдаушы әрбір вагонда, тасымалдаушымен рәсімделетін және осы Қағидалардың қосымшасына сәйкес трамвай вагонын техникалық тексеру және рейс алдында және рейстен кейін жүргізушіні медициналық куәландырудан өту туралы белгімен ауысу кезінде берілетін жол-сапар парағын қамтамасыз етеді.
2. Қалалық рельстік көлікпен жолаушылар тасымалдауды ұйымдастыру тәртібі
5. Жолаушыларды көліктік тұрақты тасымалдаулар жолаушылар ағымын талдаулар негізінде, азаматтардың, ұйымдардың ұсыныстары бойынша қалыптастырылатын, бекітілген бағыт желісі бойынша іске асырылады.
6. Жол төлемінің көлемі және шарты Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес анықталады.
7. Жолаушыларды тұрақты қалалық рельсті тасымалдау бағыттарда жол жүру төлемақысы жолаушылардың кондукторға қолма-қол ақша беруімен немесе жол жүру үшін электрондық төлем жүйесі арқылы жүргізіледі.
8. Қалалық рельсті көлікте жол ақысы нақты жолаушыларға жол жүру құжаттарын (билеттерін) берумен белгіленеді.
9. Біржолғы тексеру билеті жолаушының жол жүріп өту аралығына қарамастан, бір бағытта, бір маршрут бойынша жол жүру кезіне ғана жарамды болады.
3. Қалалық рельсті көлікке қойылатын талаптар
10. Жолаушыларды тасымалдауға арналған жылжымалы құрамы кем дегенде күніне екі рет жинауға және тұратын орындары ластануына байланысты тазаланып отырылуы қажет.
11. Жолаушыларды тасымалдауға арналған көлік құралдары жабдықталуы қажет:
1) қолданылу мерзімі өтпеген қажетті дәрі-дәрмектермен және медициналық құралдары бар дәрі қорабымен;

5) рейс – путь трамвая от начального до конечного пункта маршрута;
6) остановочный пункт – обустроенная и используемая для посадки, высадки и обслуживания пассажиров часть дороги;
7) путевой лист – основной документ учета работы водителя, выдаваемый ежедневно водителям транспортных средств;
8) регулярные транспортные перевозки пассажиров – перевозки, осуществляемые перевозчиками с использованием трамваев по заранее согласованным определенным маршрутам следования, расписаниям движения, с установленными начальными и конечными пунктами, а также промежуточными остановочными пунктами;
9) проездной документ (билет) – бумажный или в электронной форме документ, путем оформления которого заключается договор перевозки пассажиров городским рельсовым транспортом;
10) багаж – имущество пассажира, упакованное и перевозимое в трамвае в пределах норм, установленных настоящими Правилами.
4. При осуществлении регулярных перевозок пассажиров городским рельсовым транспортом, перевозчик обеспечивает наличие в каждом вагоне путевого листа, который оформляется перевозчиком и выдается на смену, с отметкой о прохождении предрейсового и послерейсового медицинского освидетельствования водителя и технического осмотра вагона трамвая, согласно приложению к настоящим Правилам.
2. Порядок организации перевозок пассажиров городским рельсовым транспортом
5. Регулярные транспортные перевозки пассажиров осуществляются по утвержденной маршрутной схеме, которая формируется местным исполнительным органом на основании анализа пассажиропотока, по предложениям граждан и организаций.
6. Размер и условия оплаты проезда определяются в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
7. Оплата проезда на маршрутах регулярных городских рельсовых перевозок пассажиров производится пассажиром наличными деньгами кондуктору или через систему электронной оплаты за проезд.
8. Факт оплаты проезда в городском рельсовом транспорте за наличные деньги фиксируется выдачей пассажиру проездных документов (билетов).
9. Разовый контрольный билет действителен только при поездке по одному маршруту, в одном направлении, независимо от расстояния, проезжаемого пассажиром.
3. Требования к городскому рельсовому транспорту
10. Подвижной состав, предназначенный для перевозки пассажиров, должен подвергаться ежедневной уборке не менее двух раз в день и по мере загрязнения в местах отстоя трамвая.
11. Транспортные средства, предназначенные для перевозок пассажиров, должны экипироваться:
1) медицинской аптечкой с необходимым набором лекарств, имеющих не истекший срок применения, и медицинских средств;

2) еңкіш жолда көлік құралы тұрған жағдайда өздігінен жылжымау үшін тұрақтандыруға арналған тұрақ құралы (тоспа);
3) апаттық тоқтау белгісімен;
4) өртке қарсы құралдармен;
5) трамвай салонында жол-көлік уақиғалары болған жағдайда есікті, терезені жедел ашу және шыныны шешу тәсілдері туралы ақпараттық тақтайшалармен;
6) апатты жағдай нәтижесінде есіктер сыналануда трамвай салонының шынысын сындыруға арналған балғалармен;
7) GPS (ғаламдық жайғастыру жүйесі) жүйесімен және автоматтандырылған дауысты зорайтқыш қондырғымен.
12. Жолаушыларды тұрақты тасымалдауға арналған көлік құралдарында болуы керек:
1) қандайда бір бөгетсіз ашылып және жабылатын жолаушылар салонының есіктер. Сонымен қатар, көлік құралының есіктерінің үшкір және шығыңқы беттері болмауы қажет;
2) жүргізушінің кабинасына және жолаушылар салонына атмосфералық жауын-шашынның түсуін болдырмайтын жабық күйдегі төбе жабыны және терезелер;
3) берік бекітілген жиектері және орындықтары;
4) жолаушыларға арналған таза және жыртылмаған орындықтар және арқалықтары;
5) тегіс, шығыңқы немесе нашар бекітілген бөлшектерсіз, салонның тегіс баспалдақ және едені. Салонның еден жабыны ешбір ақаусыз және жақсы жататын материалдан жасалынуы керек;
6) көруді төмендететін шаң-тозаңнан, бояудан және басқа заттардан тазаланған терезенің шынысы. Терезенің әрбір саңылауы 30 пайыздан артық көлемде ақпараттық немесе жарнамалық материалдармен жабылмауы керек;
7) жылдың салқын кезеңінде жылытылатын және ыстық кезіңде желдетілетін, аспаптармен және қосалқы бөлшектермен қоқырсып жатпаған жолаушылар салоны.
13. Жолаушыларды тұрақты тасымалдауға арналған көлік құралының салонында жүргізуші кабинасының қасында келесідей мазмұндағы ақпараттық тақта орналастырылуы керек:
1) тасымалдаушының толық аталуы;
2) осы бағыт бойынша қозғалыс кестесі және бағыттың ықшамсызбасының бекітілген тәртіпте расталған көшірмесі;
3) жол жүруге және жүкті тасуға белгіленген тариф;
4) жол жүру және жүкті тасуға жол ақысын төлемегендігі үшін айыппұл көлемі;
5) осы Қағидалардан жолаушылардың және тасымалдаушылардың құқықтары және міндеттеріне қатысты бөліктеншығару.
14. Трамвайдың алдыңғы, бүйірлік және артқы жақтарында бағыттың нөмірі көрсетілген трафареттер орнатылуы қажет.
15. Тасымалдаушы жүргізушілерінің рейс алдында және рейстен кейін медицина қызметкерлерінің дәрігерлік тексерулерін қамтамасыз етеді.
4. Жолаушылардың құқықтары және міндеттері
16. Жолаушы құқылы:
1) бағыт бойынша бір реттік жол жүргені үшін жол жүру құжатын (билет) сатып алуға;

2) стояночным средством (башмаком), для фиксации от самопроизвольного движения при стоянке транспортного средства на дороге с уклоном;
3) знаком аварийной остановки;
4) противопожарными средствами;
5) информационными табличками в салоне трамваев о маршрутах, а также способах экстренного открывания дверей, окон и удаления стекол в случае дорожно-транспортного происшествия;
6) молоточками для разбивания стекол салона трамвая в случае заклинивания дверей в результате аварии;
7) системой GPS (система глобального позиционирования) и автоматизированной громкоговорящей установкой.
12. Транспортные средства, предназначенные для регулярных пассажирских перевозок, должны иметь:
1) двери пассажирского салона, открывающиеся и закрывающиеся без каких-либо помех. Вместе с тем, двери транспортного средства не должны иметь острых или далеко отстоящих от их поверхности выступов;
2) крышу и окна, которые в закрытом состоянии полностью предотвращают попадание атмосферных осадков в кабину водителя и пассажирский салон;
3) прочно закрепленные поручни и сидения;
4) чистые и без порывов обшивки сидений и спинок кресел для пассажиров;
5) ровные, без выступающих или плохо закрепленных деталей, подножки и пол салона. Покрытие пола салона должно быть выполнено из материала без порывов и имеющего хорошие фрикционные качества;
6) прозрачные стекла окон, очищенные от пыли, грязи, краски и иных предметов, снижающих видимость через них. Каждый оконный проем не должен закрываться информационными или рекламными материалами более чем на 30 процентов;
7) пассажирский салон, не захламленный инструментом и запасными частями, отапливаемый в холодное и вентилируемый в жаркое время года.
13. В салоне транспортного средства, предназначенного для обслуживания регулярных пассажирских перевозок, возле кабины водителя должно располагаться информационное табло, содержащее:
1) полное наименование перевозчика;
2) заверенную в установленном порядке копию схемы маршрута и графика движения по этому маршруту;
3) установленный тариф на поездку и провоз багажа;
4) размер штрафа за неоплаченный проезд или провоз багажа;
5) исключение из настоящих Правил в части, касающейся прав и обязанностей пассажиров и перевозчиков.
14. На передней, боковой и задней сторонах трамвая должны быть установлены трафареты с указанием номера маршрута.
15. Перевозчик обеспечивает прохождение водителями предрейсового и послерейсового медицинского освидетельствования медицинским работником.
4. Права и обязанности пассажиров
16. Пассажир имеет право:
1) приобретать проездной документ (билет) на одну поездку по маршруту;

2) 7 жасқа дейінгі бір баланы, оған жеке орын беру құқығынсыз өзімен тегін жүргізуге, сондай-ақ 7 жасқа дейінгі жастағы қалған балаларға құны 50 пайыз билет алуға;
3) толық билет құнынан 50 пайыз төлеммен 7-ден 15 жасқа дейінгі балаларға билет алуға;
4) апатты, ақаулығына байланысты бағыттан трамвайды шығарған жағдайда және бұрын сатып алынған билет бойынша осы бағыттағы басқа трамвайда жүруге;
5) техникалық себеппен 30 минуттан аса ұзақ кешіккен кезде билетті ақшаға айырбастап алуға;
6) Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жолаушының өзге де құқықтары бар.
17. Жолаушы міндетті:
1) бағытта жол жүрген уақытында (бір аялдама аралығы) тегін жол жүруге құқық беретін жол жүру билетінің немесе құжатының болуына;
2) бастапқы кезден жол жүрудің соңына дейін жол жүру төлемін растайтын билетті сақтауға;
3) кондуктор, контролер және жүргізуші үшін жол жүру құжаттарының (билеттерінің) барлық түрін алғаш талап еткен кезде ашық түрде көрсетуге. Жолаушының тиісті жеңілдікпен жүру құқығын растайтын құжатының болуы кезінде жеңілдікті және тегін жол жүруі жүзеге асырылуы мүмкін;
4) жол жүру және (немесе) багаж тасымалы төлемінен бас тартқан жағдайда, сондай-ақ беру кезінде билеттің және құжаттың жарамсыз немесе жасанды белгісінің болуы кезінде өкілетті тұлғаның талап етуі бойынша жол жүру және багаж тасымалдау төлеміне бақылауды жүзеге асырады, жақын аялдама бекетінде трамвай салонын босатуға.
18. Рельсті көліктің қызметін пайдалану кезінде жолаушыларға тыйым салынады:
1) өзінің жол жүру билетін басқа тұлғаға беруге;
2) жарамсыз жол жүру билетпен жүруге;
3) аяқ астында және басқа трамвай элементтерімен жүруге жол жүру үшін тағайындалмаған;
4) трамвайдан қозғалыс уақытында кіруге және шығуға;
5) есікті ашу, төтенше-тежегіш үшін механизм әрекетіне келтіру, сондай-ақ жайсыз жағдайдың алдын-алу қажеттілігінен басқа, есікті ашу және жабуға кедергі келтіру;
6) жолаушылар мен орындықтарды былғауы мүмкін лас киіммен салонға өтуге және багаж кіргізуге;
7) терезеден үңіліп қарауға, орындыққа багажды қоюға, кондуктор орынын иемденуге;
8) кабина есігінің табалдырығында немесе жүргізуші кабинасында тұрып оның көңілін аударуға, қозғалыс уақытында сөйлесуге, сондай-ақ жүргізушінің салонды шолып қарауын жауып, кабинасы маңында тұруға;
9) трамвай салонында әлде бір хабарламаларды және жарнама парақтарын тасымалдаушы әкімшісінің келісімінсіз жапсыруға;
10) трамвайдың ішкі жабдықтарын бүлдіруге;

2) провозить с собой бесплатно одного ребенка в возрасте до 7 лет, без права предоставления ему отдельного места, а также приобретать билеты на оставшихся детей в возрасте до 7 лет за 50 процентов стоимости;
3) приобретать билеты на детей в возрасте от 7 до 15 лет, с оплатой 50 процентов от полной стоимости билета;
4) в случае снятия трамвая с маршрута в связи с неисправностью, аварией и тому подобное проехать по ранее приобретенному билету в другом трамвае, следующим в том же направлении;
5) при длительной задержке по техническим причинам более 30 минут, получить деньги в обмен на билет;
6) пассажир имеет и иные права в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
17. Пассажир обязан:
1) во время поездки на маршруте (расстояние одной остановки) иметь проездной билет или документ, дающий право на бесплатный проезд;
2) сохранять билет, подтверждающий оплату проезда, до конца поездки в первоначальном виде;
3) предъявлять для проверки кондуктору, контролеру и водителю все виды проездных документов (билетов) по первому их требованию в развернутом виде. Льготный и бесплатный проезд может быть осуществлен при наличии документа, подтверждающего право пассажира на соответствующую льготу;
4) в случае отказа оплатить проезд и (или) провоз багажа, а также при предъявлении недействительных или имеющих признаки подделки билетов или документов, по требованию лиц, уполномоченных осуществлять контроль за оплатой проезда и провоза багажа, покинуть салон трамвая на ближайшем остановочном пункте.
18. При пользовании услугами рельсового транспорта пассажирам запрещается:
1) передавать свои проездные билеты другим лицам;
2) проезжать по недействительным проездным билетам;
3) проезжать на подножках и других элементах трамвая, не предназначенных для проезда;
4) входить и выходить из трамвая во время движения;
5) приводить в действие механизмы для открывания дверей, стоп-краны, а также препятствовать закрытию или открытию дверей, кроме необходимости предотвращения несчастных случаев;
6) проезжать в салоне в загрязненной одежде и провозить багаж, который может испачкать пассажиров и сиденья;
7) высовываться из окон, помещать багаж на сиденья, занимать место кондуктора;
8) находиться в дверном проеме кабины или в самой кабине водителя, отвлекать его, разговаривать с ним во время движения, а также находиться около кабины водителя, закрывая ему обзор салона;
9) наклеивать в салоне трамвая любые объявления и рекламные листы без согласования с администрацией перевозчика;
10) портить внутреннее оборудование трамвая;

11) трамвайдың салонында қоғамдық тәртіпті бұзуға, шегуге, ішкілікті немесе (және) наркотикалық мас болу жағдайында кіруге, ішімдік немесе спиртті ішімдік ішуге, наркотикалық құрал немесе психитроптық зат тұтынуға;
12) тасымалдауға тыйым салынады:
12-1) тез тұтанғыш, жарылғыш, жеңіл тұтанғыш, жағымсыз иісті, уландырғыш, уытты заттар;
12-2) ұзындығы, ені және биіктігі өлшеу бойынша 180 сантиметр аспайтын ауқымды багаж;
12-3) 60 килограммнан жоғары салмағы багаж;
12-4) ұзындығы 190 сантиметрден (шаңғыдан басқа) артық заттар.
Павлодар қаласында
Қалалық рельсті
көлікпен жолаушылар
тасымалдау қағидаларына
қосымша
Жол-сапар парағы № ____________
айы _________________ 20 _____ жыл
(Тегі, Аты, Әкесінің аты (бар болған жағдайда) _______ класс _______куәлік № ___________
Айдың күні
Вагон №
Бағыт №
Кесте №
Шығу уақытты
Кіру уақытты
Сапар саны
Қалалық рельсті көлікті желіге техниқалық жарамды күйде шығарды
Қалалық рельсті көлікті желіге техниқалық жарамды күйде қабылдады
Медициналық күәландыру өту туралы белгілу
жоспар бойынша
нақты
жоспар бойынша
нақты
жоспар бойынша
нақты
диспетчердің қолы
шебердің қолы
жүргізушінің қолы
рейс алдында
рейстен кейін

11) нарушать общественный порядок, курить, находиться в состоянии алкогольного или (и) наркотического опьянения, распивать алкогольные или спиртосодержащие напитки, употреблять наркотические средства или психотропные вещества в салоне трамвая;
12) запрещается провозить:
12-1) огнеопасные, взрывчатые, легковоспламеняющиеся, зловонные, отравляющие, ядовитые вещества;
12-2) громоздкий багаж, сумма измерений которого по длине, ширине и высоте превышает 180 сантиметров;
12-3) багаж весом свыше 60 килограмм;
12-4) длинномерные предметы свыше 190 сантиметров (кроме лыж).
Приложение
к Правилам перевозок
пассажиров городским
рельсовым транспортом
в городе Павлодаре
Путевой лист № ____________
месяц _________________ 20 _____ год
(Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) _________ класс _____ № удостоверения
Число месяца
№ вагона
№ маршрута
№ графика
Время выезда
Время заезда
Количество рейсов
Трамвай выпустили на линию в технически исправном состоянии
Трамвай принял в технически исправном состоянии подпись водителя
Отметка о прохождении медицинского освидетельствования
по плану
по факту
по плану
по факту
по плану
по факту
подпись диспетчера
подпись мастера
предрейсовый
послерейсовый