Ақсу қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 822/32 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 5786 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 579/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 05.07.2024 № 579/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 306 бұйрығына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 15 декабря 2017 года № 822/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2018 года № 5786. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 5 июля 2024 года № 579/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 05.07.2024 № 579/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Аксу согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Қ.З. Арыновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дычко
"Ақсу қаласының мемлекеттік
тұрғын үй қорынан тұрғын
үйді пайдаланғаны үшін
төлемақы мөлшерін
белгілеу туралы"
Ақсу қаласы
әкімдігінің 2017 жылғы
"15" желтоқсандағы
№ 822/32 қаулысына
1-қосымша
Ақсу қаласының кондоминиум объектісінің құрамына
жататын мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді
пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Ақсу қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйдің мекенжайы
Жалпы алаңынаң бір шаршы метрі үшін айына жалдық төлем, (теңге)
1
2
3
1

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Арынова К.З.
3. Настоящие постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дычко
Приложение 1
к постановлению акимата
города Аксу от "15" декабря
2017 года № 822/32
"Об установлении размера
платы за пользование жилищем
из государственного жилищного
фонда города Аксу"
Размер платы за пользование жилищем
из государственного жилищного фонда города Аксу входящим в состав
объекта кондоминиума
Адрес жилищ из государственного жилищного фонда города Аксу
Размеры платы за один квадратный метр от общей площади в месяц (тенге)
1
2
3
1