Ақсу қаласы Достық селолық округінің Береке ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 11 қазандағы № 1-03/01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 5655 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 1-03/06 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің 09.04.2019 № 1-03/06 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбқа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің 10.09.2018 № 1-03/05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Достық селолық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Достық селолық округінің Береке ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің 10.09.2018 № 1-03/05 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Ақсу қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Ақсу қалалық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдау ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Достық селолық округі әкімінің
міндетін атқарушы Р. Жаксылыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауылшаруашылығы министрлігінің
ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитетінің Ақсу қалалық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Г. Батаев
2017 жылғы "11" қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қаласының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы К. Амренов
2017 жылғы "11" қазан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Жалелов
2017 жылғы "11" қазан

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Береке Достыкского сельского округа города Аксу
Решение исполняющего обязанности акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 11 октября 2017 года № 1-03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 октября 2017 года № 5655. Утратило силу решением акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 9 апреля 2019 года № 1-03/06 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 09.04.2019 № 1-03/06 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными решением акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 10.09.2018 № 1-03/05 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", исполняющий обязанности акима Достыкского сельского округа города Аксу РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни животных установить ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Береке Достыкского сельского округа города Аксу.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 10.09.2018 № 1-03/05 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Рекомендовать Государственному учреждению "Аксуская городская территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), Государственному учреждению "Отдел ветеринарии города Аксу" (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Аксуское городское управление охраны общественного здоровья" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Достыкского сельского округа Р. Жаксылыков
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Аксуская городская территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан" Г. Батаев
"11" октября 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
города Аксу" К. Амренов
"11" октября 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аксуское городское управление
охраны общественного здоровья" А. Жалелов
"11" октября 2017 года