Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 30 "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік бағдарламалар, тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтерді айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 15 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 ақпанда № 5359 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № 182 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 16.07.2019 № 182 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, бюджеттік қаражатты оңтайлы, тиімді жұмсау мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік бағдарламалар, тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтерді айқындау туралы" № 30 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4989 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 наурызда "Ауыл тынысы" № 11 және "Пульс села" № 11 аудандық газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қаржы сұрақтарға жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Әмірин
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "19" қаңтардағы
№ 15 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу
бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік
бағдарламалар, тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
Р/с №
Аталуы
1
Ауданның жергілікті атқарушы органымен бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруды қарастыратын дамудың бюджеттік бағдарламасы шеңберінде конкурс (аукцион) тәсілімен тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді мемлекеттік сатып алу
2
Егер сатып алуға бөлінген лот сомасы (тармақ жоспары) айлық есептеме көрсеткіштен төрт мың есе асқанда, бірақ тиісті қаржы жылына белгіленген бір жүз мың айлық есептеме көрсеткіштен артық емес болса тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді конкурс (аукцион) тәсілімен сатып алу

О внесении изменения в постановление акимата Актогайского района от 23 февраля 2016 года № 30 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и бюджетных программ, товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 19 января 2017 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 февраля 2017 года № 5359. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 16 июля 2019 года № 182 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 16.07.2019 № 182 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", в целях оптимального, эффективного использования бюджетных средств, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Актогайского района от 23 февраля 2016 года № 30 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и бюджетных программ, товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4989, опубликовано 17 марта 2016 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 11 и "Пульс села" № 11) внести следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего финансовые вопросы.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Амирин
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от "19" января 2017 года № 15
Бюджетные программы, товары, работы, услуги,
по которым организация и проведение государственных закупок
выполняется единым организатором государственных закупок
№ п/п
Наименование
1
Государственные закупки товаров, работ, услуг способами конкурса (аукциона) в рамках бюджетных программ развития, предусматривающих реализацию бюджетных инвестиционных проектов, местным исполнительным органом района
2
Государственные закупки товаров, работ, услуг способами конкурса (аукциона), если сумма лота (пункта плана), выделенная на закуп превышает четырехтысячекратный месячный расчетный показатель, но не более стотысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год