Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қыркүйектегі "Ақтоғай ауданының ауылдық округтері аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 204 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 11 қыркүйектегі № 223 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 03 қазанда № 5630 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 қыркүйектегі "Ақтоғай ауданының ауылдық округтері аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 204 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5242 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қазандағы аудандық № 42 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Е. Машырықов

О признании утратившим силу постановления акимата Актогайского района от 6 сентября 2016 года № 204 "Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сельских округов Актогайского района"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 11 сентября 2017 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 октября 2017 года № 5630
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 6 сентября 2016 года № 204 "Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории сельских округов Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 5242, опубликованное 15 октября 2016 года в районных газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" № 42).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Е. Машриков