Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Майском районе
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 12 мая 2017 года № 93/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 июня 2017 года № 5523
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Май ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 93/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 5523 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Май ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Майском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам Кусаиновой М.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Кантарбаев
Приложение
к постановлению акимата
Майского района от "12" мая
2017 года № 93/5
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской
платы на 2017 год в Майском районе

1. Май ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік сұрақтар бойынша орынбасары М.Қ. Құсайыноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Қаңтарбаев
Май ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "12" мамырдағы
№ 93/5 қаулысына
қосымша
Май ауданында 2017 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім
беру тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Сноска. В приложение внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 25.07.2017 № 139/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (в тенге)
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад "Ақбота" аппарата акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
70
(местный бюджет)
38804
32175
от 1 до 3 лет - 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
2.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад "Қарлығаш" аппарата акима Кентубекского сельского округа, акимата Майского района
50
(местный бюджет)
45244
38388
от 1до 3 лет - 6600;
от 3 до 7 лет - 7000
3.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Балбөбек" бөбектер бақшасы" аппарата акима Каратерекского сельского округа, акимата Майского района
70
(местный бюджет)
32932
26475
от 1до 3 лет - 6000;
от 3 до 7 лет - 6800
4.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад "Айгөлек" аппарата акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
70
(местный бюджет)
39191
32562
от 1 до 3 лет - 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
5.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Балауса" бөбектер бақшасы" аппарата акима Акшиманского сельского округа, акимата Майского района
30
(местный бюджет)
38304
31678
от 1 до 3 лет - 6400;
от 3 до 7 лет - 6800
6.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Балдаурен" акимата Майского района
45
(местный бюджет)
56211
49411
от 3 до 7 лет - 6800
7.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Әйгерім" бөбектер бақшасы" аппарата акима Сатинского сельского округа, акимата Майского района
20
(местный бюджет)
64867
57742
от 1 до 3 лет - 6800;
от 3 до 7 лет - 7300
8.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Балдырған" бөбектер бақшасы" аппарата акима Майского сельского округа, акимата Майского района
50
(местный бюджет)
41218
34578

Ескерту. Қосымшаға орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 25.07.2017 № 139/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбиемен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда айына жан басына қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
2
3
4
5
6
1.
Май ауданы әкімдігінің, Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының "Ақбота" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(жергілікті бюджет)
38804
32175
1 жастан 3 жасқа дейін - 6400;
3 жастан 7 жасқа дейін - 6800
2.
Май ауданы әкімдігінің, Кеңтүбек селолық округі әкімі аппаратының "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
50
(жергілікті бюджет)
45244
38388
1 жастан 3 жасқа дейін - 6600;
3 жастан 7 жасқа дейін - 7000
3.
Май ауданы әкімдігінің, Қаратерек селолық округі әкімі аппаратының "Балбөбек" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(жергілікті бюджет)
32932
26475
1 жастан 3 жасқа дейін - 6000;
3 жастан 7 жасқа дейін - 6800
4.
Май ауданы әкімдігінің, Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының "Айгөлек" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
70
(жергілікті бюджет)
39191
32562
1жастан3жасқа дейін - 6400;
3 жастан 7 жасқа дейін - 6800
5.
Май ауданы әкімдігінің, Ақшиман селолық округі әкімі аппаратының "Балауса" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын
30
(жергілікті бюджет)
38304
31678
1 жастан 3 жасқа дейін - 6400;
3 жастан 7 жасқа дейін - 6800
6.
Май ауданы әкімдігінің "Балдәурен" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
45
(жергілікті бюджет)
56211
49411
3 жастан 7 жасқа дейін - 6800
7.
Май ауданы әкімдігінің, Саты селолық округі әкімі аппаратының "Әйгерім" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
20
(жергілікті бюджет)
64867
57742
1 жастан 3 жасқа дейін - 6800;
3 жастан 7 жасқа дейін - 7300
8.
Май ауданы әкімдігінің, Май селолық округі әкімі аппаратының "Балдырған" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
50
(жергілікті бюджет)
41218
34578