VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII cессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІV сессиясының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 78 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 наурызда № 1349 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2 тармақшасына, 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының "2017-2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңына сәйкес, VIсайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағыXII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1333 рет санымен тіркелген, 2016жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 154-156 санында және 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 155-156 санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"442 939 576" сандары "484 733 965,3" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер" деген жолдағы"1 205 750" сандары "30 989 646,3" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдері" деген жолдағы "84 413 696" сандары "96 424 189" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"441 832 911" сандары "487 195 367,2" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасында:
"3 326 521" сандары "14 288 097,2" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "3 326 521" сандары "14 288 097,2" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-14 520 927" сандары "-29 050 570,1" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"14 520 927" сандары "29 050 570,1" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармағында "4 939 140" сандары "5 026 503" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармағында "4 138 492" сандары "5 551 065" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармағында "20 310 852" сандары "20 647732" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармағында "95 119 766" сандары "103 904 287" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармағында "44 215 175" сандары "52 655 809" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармағында "12 948 260" сандары "16 734 588" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы"
Решение внеочередной ХIV сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 3 марта 2017 года № 78. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 13 марта 2017 года № 1349. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2 пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017-2019 год", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1333, опубликовано 29 декабря 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 154-156 и 29 декабря 2016 года в газете "Вечерний Алматы" № 155-156), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "442 939 576" заменить цифрами "484 733 965,3";
в строке "неналоговым поступлениям" цифры "1 205 750" заменить цифрами "30 989 646,3";
в строке "поступлениям трансфертов" цифры "84 413 696" заменить цифрами "96 424 189".
в подпункте 2):
цифры "441 832 911" заменить цифрами "487 195 367,2".
в подпункте 4):
цифры "3 326 521" заменить "14 288 097,2" цифрами;
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "3 326 521" заменить цифрами "14 288 097,2".
в подпункте 5):
цифры "-14 520 927" заменить цифрами "-29 050 570,1".
в подпункте 6):
цифры "14 520 927" заменить цифрами "29 050 570,1".
в пункте 6 цифры "4 939 140" заменить цифрами "5 026 503";
в пункте 7 цифры "4 138 492" заменить цифрами "5 551 065";
в пункте 8 цифры "20 310 852" заменить цифрами "20 647 732";
в пункте 9 цифры "95 119 766" заменить цифрами "103 904 287";
в пункте 10 цифры "44 215 175" заменить цифрами "52 655 809";
в пункте 11 цифры "12 948 260" заменить цифрами "16 734 588";

12 тармағында "47 770 290" сандары "58 637 520" сандарымен ауыстырылсын;
13 тармағында "23 158 381" сандары "23 979 565" сандарымен ауыстырылсын;
14 тармағында "8 410 667" сандары "15 312 993" сандарымен ауыстырылсын;
15 тармағында "16 677 535" сандары "19 042 060,9" сандарымен ауыстырылсын;
16 тармағында "2 169 347" сандары "2 174 847" сандарымен ауыстырылсын;
17 тармағында "47 611 594" сандары "49 817 613" сандарымен ауыстырылсын;
18 тармағында "22 465 534" сандары "25 224 997,2" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XIVсессияның төрағасы Е. Еркінбаев
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XIV сессиясының
2017 жылғы 3 наурыздағы
№78 шешіміне
1 қосымша
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XII сессиясының
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 66 шешіміне
1 қосымша
Алматы қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
1
2
3
I. Кірістер

в пункте 12 цифры "47 770 290" заменить цифрами "58 637 520";
в пункте 13 цифры "23 158 381" заменить цифрами "23 979 565";
в пункте 14 цифры "8 410 667" заменить цифрами "15 312 993";
в пункте 15 цифры "16 677 535" заменить цифрами "19 042 060,9";
в пункте 16 цифры "2 169 347" заменить цифрами "2 174 847";
в пункте 17 цифры "47 611 594" заменить цифрами "49 817 613";
в пункте 18 цифры "22 465 534" заменить цифрами "25 224 997,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы А. Жунусову (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
XIV-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
Е. Еркинбаев
Секретарь
маслихата города Алматы
VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению внеочередной
XIV-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
от 3 марта 2017 года № 78
Приложение 1
к решению XII-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
от 9 декабря 2016 года № 66
Бюджет города Алматы на 2017 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. Доходы

12 014 713
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 214 292
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 144 703
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 750 826
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
393 877
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
292 597
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
292 597
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 885 349
1
2
3
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
22 875
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 862 474
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 948
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 948
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
287 605
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
287 605
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
495 800
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
495 800
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
5 292 463
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
168 758
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
543 719
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 159 952
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
395 688
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
205 043
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
120 059
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
259 442
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8 536
1
2
3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

12 014 713
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7 214 292
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 144 703
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 750 826
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
393 877
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
292 597
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
292 597
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 885 349
018
Организация профессионального обучения
22 875
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 862 474
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 948
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 948
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
287 605
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
287 605
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
495 800
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
495 800
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
5 292 463
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
168 758
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
543 719
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 159 952
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
395 688
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
205 043
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
120 059
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
259 442
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 536
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

1 431 266
05
Денсаулық сақтау
52 655 809
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
738 348
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
738 348
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 626 158
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 005 827
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
341 788
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
278 543
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
10 672 597
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
1 289 586
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 383 011
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
17 193 053
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 753 275
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
232 992
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 407 702
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
716 180
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 925 299
1
2
3
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 168 098
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 829 807
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
159 700
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 740 586
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 095 668
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
459 398
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі

1 431 266
05
Здравоохранение
52 655 809
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
738 348
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
738 348
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 626 158
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 005 827
006
Услуги по охране материнства и детства
341 788
007
Пропаганда здорового образа жизни
278 543
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
10 672 597
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
1 289 586
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 383 011
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
17 193 053
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 753 275
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
232 992
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 407 702
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
716 180
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 925 299
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 168 098
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 829 807
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
159 700
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 740 586
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 095 668
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
459 398
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами

185 520
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 263 818
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
6 237 976
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
25 842
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
11 421 249
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
341 997
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
690 286
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
326 474
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
137 931
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 601
1
2
3
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
9 913 937
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 734 588
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 151 858
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
468 472
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 378
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19 478
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
933 752
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
266 456
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
424 861
048
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
21 461
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 015 780
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
933 212
037
Әлеуметтік сауықтандыру
82 568
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 625 674
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау

185 520
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 263 818
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
6 237 976
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
25 842
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
11 421 249
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
341 997
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
690 286
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
326 474
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
137 931
030
Капитальные расходы государственного органа
5 601
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
9 913 937
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 734 588
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 151 858
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
468 472
006
Государственная адресная социальная помощь
17 378
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
19 478
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
933 752
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
266 456
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
424 861
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
21 461
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 015 780
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
933 212
037
Социальная реабилитация
82 568
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 625 674
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения

2 625 674
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
412 851
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
412 851
1
2
3
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 224 600
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
3 224 600
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 639 090
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
741 180
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
57 655
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 152 397
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 675 647
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 373 824
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
132 172
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
206 298
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
299 917
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 549 628
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
505 007
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
28 807
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
189 294
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
110 216
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
442 636
1
2
3
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
220 791
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
52 877
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
25 032
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 032
388
Алматы қаласының Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
90 075

2 625 674
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
412 851
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
412 851
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
3 224 600
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 224 600
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
5 639 090
003
Программа занятости
741 180
007
Оказание жилищной помощи
57 655
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 152 397
009
Социальная поддержка инвалидов
1 675 647
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 373 824
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 172
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
206 298
030
Обеспечение деятельности центров занятости
299 917
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 549 628
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
505 007
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
28 807
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
189 294
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
110 216
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
442 636
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
220 791
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 877
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
25 032
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
25 032
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
90 075

61 725
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
424 766
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік,ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
421 266
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 500
377
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жастар саясаты мәселелері басқармасы
386 112
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 813
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
300 299
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
282 742
008
Халықаралық шаңғы трамплині кешенінің қызметін қамтамасыз ету
282 742
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
15 312 993
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 265 113
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
15 265 113
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
47 880
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
47 880
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
19 042060,9
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
5 069 879
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
297 305
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
160 731
1
2
3
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
74 762
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
161 460
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 000
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 490
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
20 036
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 529 050
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 816 045
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
467 904
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

61 725
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
424 766
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
421 266
007
Капитальные расходы государственного органа
3 500
377
Управление по вопросам молодежной политики города республиканского значения, столицы
386 112
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам молодежной политики
85 813
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
300 299
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
282 742
008
Обеспечение деятельности Международного комплекса лыжных трамплинов
282 742
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
15 312 993
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
15 265 113
012
Развитие теплоэнергетической системы
15 265 113
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
47 880
029
Развитие газотранспортной системы
47 880
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
19 042 060,9
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города реcпубликанского значения, столицы
5 069 879
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
297 305
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
160 731
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
74 762
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
161 460
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 000
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 490
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
20 036
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 529 050
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 816 045
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
467904
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности

133 345
1
2
3
005
Қалалық жолаушылар көлігін диспетчерлік басқарудың автоматтандырылған жүйесін пайдалануды қамтамасыз ету
377 532
008
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
4 046 810
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
591 797
13
Басқалар
19 916 900
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 487 460
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
5 487 460
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
144 127
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
144 127
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
4 658 538
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
310 000
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
4 057 538
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
7 254 915
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
7 254 915
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
250 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
250 000
1
2
3
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 913
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
3 913
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 789 951
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрделі жөндеу
1 558 655
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
231 296
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
327 996
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

133 345
005
Обеспечение эксплуатации автоматизированной системы диспетчерского управления городским пассажирским транспортом
377 532
008
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
4 046 810
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
591 797
13
Прочие
19 916 900
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
5 487 460
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
5 487 460
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
144 127
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
144 127
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
4 658 538
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
310 000
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
4 057 538
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
291 000
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
7 254 915
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
7 254 915
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
250 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
250 000
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 913
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
3 913
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 789 951
026
Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 558 655
031
Строительство комплекса административных зданий
231 296
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
327 996
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития