Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыда осал объектілер тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 460 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желтоқсанда № 4414 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 27.02.2020 № 39 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 06.11.2018 № 317 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 26-2) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыда осал объектілер тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшін) бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдік қаулысын мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Солтүстік Қазақстан өңірлік құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiне қосу үшін жолдауды;
3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Қ.М.Сәрсембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулыны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі Қ.Ақсақалов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
Солтүстік Қазақстан облысы
ішкі істер департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы Б.Біләлов
2017 жылғы 21 қараша
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы A.Ақшаев
2017 жылғы 21 қараша

Об утверждении перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2017 года № 460. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 декабря 2017 года № 4414. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2020 года № 39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27.02.2020 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Перечень в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 06.11.2018 № 317 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 26-2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Северо-Казахстанской области (для служебного пользования).
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации - филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Северо-Казахстанской области" Сарсембаева К.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
государственного учреждения
"Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" Б. Билялов
21 ноября 2017 года
Начальник
государственного учреждения
"Департамент Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области" A. Акшаев
21 ноября 2017 года