"Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 186 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 517 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қаңтарда № 4552 болып тіркелді
"Құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 186 (2016 жылғы 13 шілдеде "Әділет" Қазақстан Репсубликасының ақпарат-құқықтық жүйесі нормативтік құқық актілерінде жарияланған, Нормативтік құқық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3798 болып тіркелді) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Осы қаулының қосымшасына сәйкес көрсетілген қаулы қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің энергетика және үй-қоммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамассыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республиқалық мемелекеттік мекемесінде тіркеуді;
2) осы әкімдіктің қаулысын мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның филиалы – Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жолдауды;
3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы қаулыны мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемеге осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды.

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 мая 2016 года № 186 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2017 года № 517. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 января 2018 года № 4552
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Северо-Казахстанской области" от 27 мая 2016 года № 186 (опубликовано 13 июля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3798) следующее изменение:
постановление к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Северо-Казахстанской области" сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөнінде орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Қ. Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы "28" желтоқсандағы қаулысына № 517 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы "27" мамырдағы № 186 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормалары
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Жылумен жабдықтау ұйымдарының атауы
Өлшем бірлігі
Жылу энергиясын тұтыну нормасы
1
Айыртау ауданы, Саумакөл ауылы
"Айыртау су" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Гигакалорий айына 1 (бір) шаршы метрге

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от "28" декабря 2017 года № 517
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от "27" мая 2016 года № 186
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование населенного пункта
Наименование теплоснабжающей организации
Единица измерения
Норма потребления тепловой энергии
1
Айыртауский район, село Саумалколь
Товарищество с ограниченной ответственностью "Айыртау су"
Гигакалорий на 1 (один) квадратный метр в месяц