Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қазандағы № 327 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы қазанда № 4347 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 3-тармағына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Ә. Ғаббасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастеміров
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 05 қазандағы № 327 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізілімі
1) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 ақпандағы № 37 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3615 болып тіркелген, 2016 жылдың 18 ақпанында "Айыртау таңы", "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған);
2) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 181 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Антоновка және Лобаново ауылдық округтердің әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3772 болып тіркелген, 2016 жылдың 02 маусымында "Айыртау таңы", "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған);
3) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қыркүйектегі № 330 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Володар ауылдық округі әкіміне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай ұсыну туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3900 болып тіркелген, 2016 жылдың 06 қазанында "Айыртау таңы", "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 октября 2017 года № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 октября 2017 года № 4347
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Габбасову А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района А. Тастемиров
Приложение
к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 05 октября 2017 года № 327
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
1) постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатом для проведения встреч с избирателями на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 04 февраля 2016 года № 37 (опубликовано 18 февраля 2016 года газетах "Айыртау таңы" и "Айыртауские зори", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3615);
2) постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы Антоновского и Лобановского сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 24 мая 2016 года № 181 (опубликовано 02 июня 2016 года в газетах "Айыртау таңы" и "Айыртауские зори", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3772);
3) постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 16 сентября 2016 года № 330 (опубликовано 06 октября 2016 года в газетах "Айыртау таңы" и "Айыртауские зори", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3900).