Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 373 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 4383 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабы 3-тармағына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
1) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 171 "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4211 болып тіркелген, 2017 жылдың 15 маусымдағы "Айыртау таңы", "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған);
2) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 244 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының ауылдық округтері әкімдеріне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізуі үшін үй-жай ұсыну туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4277 болып тіркелген, 2017 жылдың 3 тамыздағы "Айыртау таңы", "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған);
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Ә. Ғаббасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастеміров

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 ноября 2017 года № 373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 ноября 2017 года № 4383
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата района:
1) постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с избирателями кандитатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" от 29 мая 2017 года № 171 (опубликовано 15 июня 2017 года в газетах "Айыртау таңы" и "Айыртауские зори", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4211);
2) постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 14 июля 2017 года № 244 (опубликовано 03 августа 2017 года в газетах "Айыртау таңы" и "Айыртауские зори", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4277).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Габбасову А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района А. Тастемиров