"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімінің 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4472 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 10 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 4144 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 19 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасары Асқар Бектенұлы Бекеевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі В. Дудов

О признании утратившим силу решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2017 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2018 года № 4472
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2017 года № 10 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4144 от 17 апреля 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 апреля 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Бекеева Аскара Бектеновича.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района В. Дудов