Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Ломоносов ауылдық округі Урожайное ауылының "АЗКО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал шаруашылығы фермасының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Ломоносов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 мамырда № 4183 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Ломоносов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Ломоносов ауылдық округі әкімінің 16.11.2017 № 13 шешімімен (алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 – бабының 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 08-08/150 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Ломоносов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Ломоносов ауылдық округі Урожайное ауылының "АЗКО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мал шаруашылығы фермасының аумағында жылқылар арасында ринопневмония ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Н. Нұрғалиев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "АЗКО" села Урожайное Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 2 мая 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 мая 2017 года № 4183. Утратило силу решением акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 ноября 2017 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16.11.2017 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2017 года № 08-08/150, аким Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "АЗКО" села Урожайное Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области в связи с возникновением заболевания ринопневмонии среди лошадей.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Н. Нургалиев