Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Кладбинка ауылдық округі Новорыбинка ауылындағы "Агротехника Жамбыл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Кладбинка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 қыркүйектегі № 13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қыркүйекте № 4307 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық–санитарлық инспекторының 2017 жылдың 24 шілдедегі № 10-13/73 ұсынысы негізінде, Солтүстік-Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Кладбинка ауылдық округі әкімінің міндеттерін атқарушы ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Кладбинка ауылдық округі Новорыбинка ауылындағы "Агротехника Жамбыл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі мүйізді малдың жұқпалы ринотрахеит және вирустық диарея ауруларының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Кладбинка ауылдық округі Новорыбинка ауылындағы "Агротехника Жамбыл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Кладбинка ауылдық округі әкімінің 2017 жылдың 09 маусымындағы № 06 шешімінің (2017жылдың 23 маусымында № 25 "Ауыл арайы" және" Сельская новь" аудандық газеттерінде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылдың 19 маусымында № 4229 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Е. Тарасова
Жамбыл ауданы
Кладбинка ауылдық округі
әкімінің міндеттерін атқарушы

О снятии ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Агротехника Жамбыл" села Новорыбинка Кладбинского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Кладбинского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 сентября 2017 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 сентября 2017 года № 4307
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 10-13/73, исполняющая обязанности акима Кладбинского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛА:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Агротехника Жамбыл" села Новорыбинка Кладбинского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области по заболеваниям инфекционного ринотрахеита и вирусной диареи крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Кладбинского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 09 июня 2017 года № 06 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Агротехника Жамбыл" села Новорыбинка Кладбинского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области" (опубликовано в районных газетах 23 июня 2017 года № 25 "Ауыл арайы" и "Сельская новь", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 июня 2017 года № 4229).
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности акима Е. Тарасова
Кладбинского сельского округа
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области