"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11-7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 маусымда № 4236 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 15.02.2019 № 27-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне (2014 жылғы 31 қаңтардағы "Мағжан жұлдызы" аудандық газетінде, 2014 жылғы 31 қаңтардағы "Вести" аудандық газетінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2516 болып тіркелді) (бұдан әрі - Қағидалар) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) уәкілетті орган – "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
8. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) (бұдан әрі - өтініш беруші) "Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік стандарттарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы ұлттық экономика Министерінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметтер стандартына сәйкес құжаттарды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы арқылы ұсынады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін төлеуді "Мағжан Жұмабаев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі өтініш берушінің дербес шоттарына аудару жолымен екінші деңгейдегі банктер арқылы жүзеге асырады.".

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-4 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям гражданам), проживающим на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 11-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 июня 2017 года № 4236. Утратило силу решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года № 27-2
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15.02.2019 № 27-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 23 декабря 2013 года № 21-4 (опубликовано 31 января 2014 года в районной газете "Мағжан жұлдызы", 31 января 2014 года в районной газете "Вести", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 2516) (далее – Правила), следующие изменения:
подпункт 3) пункта 2 Правил изложить в следующей редакции:
"3) уполномоченный орган – коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области;";
пункт 8 Правил изложить в следующей редакции:
"8. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) (далее – заявитель) представляет документы согласно стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан".";
пункт 13 Правил изложить в следующей редакции:
"13. Выплата жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) осуществляется коммунальным государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" через банки второго уровня путем перечисления начисленных сумм на лицевые счета заявителей.".

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы Л. Симбирцева
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы Т. Әбілмәжінов

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области Л. Симбирцева
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области Т. Абильмажинов