Шектеу іс-шараларын енгізуімен байланысты ветеринариялық тәртібін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 4 тамыздағы № 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 тамызда № 4285 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 15 ақпандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің 15.02.2019 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасынның 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министірлігі Ветеринариялық және қадағалау комитетінің Мағжан Жұмабаев аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 12-11/93 ұсынысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малының арасынан бруцеллез ауруы анықталуына байланысты, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің Қарақоға, Образец ауылдарында орналасқан "ЖНВ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумақтарына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық тәртібі белгіленсін.
2. Мүйізді ірі қара малының арасынан бруцеллез ауруы анықталуына байланысты, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округінің Қарақоға, Образец ауылдарында орналасқан "Жигалова "Карагугинское" шаруашылық фермерлік қожалығы аумақтарына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық тәртібі белгіленсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақоға ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Ю. Зиберт

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской от 4 августа 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 августа 2017 года № 4285. Утратило силу решением акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года № 5.
Сноска. Утратило силу решением акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15.02.2019 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Территориальная инспекция района Магжана Жумабаева Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 18 июля 2017 года № 12-11/93, аким Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим, с введением ограничительных мероприятий, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота на территориях Товарищества с ограниченной ответственностью "ЖНВ", расположенных в селах Каракога, Образец Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
2. Установить ветеринарный режим, с введением ограничительных мероприятий, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота на территориях крестьянско – фермерского хозяйства "Жигалова "Карагугинское", расположенных в селах Каракога, Образец Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Каракогинского
сельского округа Ю. Зиберт