"Мамлют ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің Қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 6/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы № 15/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 4201 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 49/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 17.04.2019 № 49/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 26 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Мамлют ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің Қағидасы туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 6/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізбесінде 2012 жылғы 23 қазанда № 1908 тіркелген, 2012 жылғы 9 қарашадағы "Знамя труда" аудандық газетте, 2012 жылғы 23 қарашадағы "Солтүстік Жұлдызы" аудандық газетте жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
Нұсқалған шешіммен бекітілген Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданында тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің Қағидасында (бұдан әрі – Қағида):
Қағиданың 3 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"3.Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу бойынша уәкілетті орган болып "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі анықталды.";
Қағиданың 6 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"1) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат (қызмет алушының жеке басын идентификациялау үшін ұсынылады);";
Қағиданың 6 тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"3) мекенжай анықтамасы немесе өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын ауылдық әкiмдердiң анықтамасы;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының сессия
төрағасы
Д. Прелгаускас
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы
Р. Нұрмұқанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
әкімдігінің жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
В. Артимович
2017 жылғы 12 мамыр
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
тұрғын үй коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Қ. Әмірин
2017 жылғы 12 мамыр
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
әкімдігінің экономика және
қаржы бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А. Биктимиров
2017 жылғы 12 мамыр

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2012 года № 6/1 "О Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Мамлютском районе"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 12 мая 2017 года № 15/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июня 2017 года № 4201. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2019 года № 49/3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 17.04.2019 № 49/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2012 года № 6/1 "О Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Мамлютском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1908 от 23 октября 2012 года, опубликовано 9 ноября 2012 года в районной газете "Знамя труда", 23 ноября 2012 года в районной газете "Солтүстік Жұлдызы") следующие изменения:
В Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Мамлютском районе, утвержденных указанным решением (далее - Правила):
пункт 3 Правил изложить в следующей редакции:
"3. Уполномоченным органом по назначению и выплате жилищной помощи определено коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области.";
подпункт 1) пункта 6 Правил изложить в следующей редакции:
"1) документ, удостоверяющий личность заявителя (представляется для идентификации личности услугополучателя);";
подпункт 3) пункта 6 Правил изложить в следующей редакции:
"3) адресную справку либо справку сельских акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Д. Прелгаускас
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ акимата
Мамлютского района
Северо – Казахстанской области"
В. Артимович
12 мая 2017 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
К. Амирин
12 мая 2017 года
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
А. Биктимиров
12 мая 2017 года