Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық үміткерлерге таңдаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайды ұсыну және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 4 тамыздағы № 277 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қыркүйекте № 4302 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 401 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 04.12.2017 № 401 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабы 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерінің сайлауын өткізудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 555 Жарлығымен Қазақстан Республикасының аудандық маңызы бар қалалары, ауылдық округтері, ауылдық округтің құрамына кірмейтін кенттері мен ауылдары әкімдерін қызметке сайлау, өкілеттігін тоқтату және қызметтен босату Қағидаларының 29 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Тайынша аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық үміткерлер үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық үміткерлерге таңдаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жай ұсынылсын.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында шығып қалған ауылдық округтері әкімдерінің орнына үміткерлерге таңдаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайды ұсыну және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 460 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің 2015 жылғы 9 қарашадағы № 3447 Мемлекеттік тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 13 қарашадағы №46 "Тайынша таңы" және 2015 жылғы 13 қарашадағы №46 "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған).

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками всех кандидатов в акимы сельских округов и города Тайынша на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 августа 2017 года № 277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 сентября 2017 года № 4302. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2017 года № 401
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04.12.2017 № 401 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 29 Правил избрания на должность, прекращения полномочий и освобождения от должности акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 555 "О некоторых вопросах проведения выборов акимов городов районного значения, сельских округов, поселков и сел Республики Казахстан, не входящих в состав сельского округа", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Тайыншинской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов и города Тайынша на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками всем кандидатам в акимы сельских округов и города Тайынша на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района от 2 ноября 2015 года № 460 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов вместо выбывших на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3447 от 9 ноября 2015 года, опубликовано в газетах от 13 ноября 2015 года №46 "Тайынша таңы", от 13 ноября 2015 года №46 "Тайыншинские Вести").

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Иманслям
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысының
Тайынша аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
2017 жылғы 04 тамыз
С. Жәкенова
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 04 тамыздағы №277 қаулысына 1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық үміткерлер үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/с
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Тайынша қаласы
1) "Достық" орталық алаңдағы ақпараттық стенд;
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы ақпараттық стенд.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 04 тамыздағы №277 қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында ауылдық округтері және Тайынша қаласы әкімдерінің орнына барлық үміткерлерге таңдаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізінде берілетін үй-жай
р/с
Елді мекен атауы
Таңдаушылармен кездесуі үшін үй-жай
1.
Тайынша қаласы
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Иманслям
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Тайыншинской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
04 августа 2017 года
С. Жакенова
Приложение 1 к постановлению акимата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области от 04 августа 2017 года №277
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов и города Тайынша на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование
населенного пункта
Места для размещения печатных агитационных материалов
1
г. Тайынша
1) Информационный стенд на центральной площади "Достык";
2) Информационный стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области".
Приложение 2 к постановлению акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 04 августа 2017 года №277
Помещение для проведения встреч с выборщиками, предоставляемые на договорной основе всем кандидатам в акимы сельских округов и города Тайынша на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование
населенного пункта
Помещение для проведения встреч с выборщиками
1.
г. Тайынша
Государственное коммунальное казенное предприятие "Районный дом культуры" коммунального государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"