Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 108 "Атырау облысы аумағында "Ақжайық" мемлекеттік табиғи резерваты" мемлекеттік мекемесінің қорғау аймағын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 51 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 3828 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң 123-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 10-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 108 "Атырау облысы аумағында "Ақжайық" мемлекеттік табиғи резерваты" мемлекеттік мекемесінің қорғау аймағын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2590 болып тіркелген, 2011 жылы 21 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағындағы "29346" және "15262" деген цифрлар сәйкесінше "29351" және "15267" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Нақпаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 7 апреля 2011 года № 108 "Об установлении охранной зоны государственного учреждения "Государственный природный резерват "Акжайык" на территории Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 5 апреля 2017 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 апреля 2017 года № 3828
В соответствии со статьей 123 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 7 апреля 2011 года № 108 "Об установлении охранной зоны государственного учреждения "Государственный природный резерват "Акжайык" на территории Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2590, опубликовано 21 мая 2011 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в пункте 1 указанного постановления цифры "29346" и "15262" заменить цифрами "29351" и "15267" соответственно.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Накпаева С.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н.Ногаев