Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 130 "Атырау облысы Кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 мамырдағы № 120 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырында № 3872 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 130 "Атырау облысы Кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3221 болып тіркелген, 2015 жылы 13 маусымда "Атырау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Ғ.И. Дүйсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 30 апреля 2015 года № 130 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 23 мая 2017 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 июня 2017 года № 3872
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 30 апреля 2015 года № 130 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3221, опубликованное 13 июня 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Атырауской области Дюсембаева Г.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев