Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 6 "Атырау облысы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мәселелері туралы" және 2017 жылғы 14 наурыздағы № 38 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 6 "Атырау облысы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қарашадағы № 291 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 желтоқсанда № 4004 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 6 "Атырау облысы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3099 болып тіркелген, 2015 жылы 10 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) және 2017 жылғы 14 наурыздағы № 38 "Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 6 "Атырау облысы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3829 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 мамырдағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ж.А. Сүйіншәлиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

О признании утратившими силу постановлений акимата Атырауской области от 16 января 2015 года № 6 "О вопросах государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Атырауской области" и от 14 марта 2017 года № 38 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Атырауской области от 16 января 2015 года № 6 "О вопросах государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 10 ноября 2017 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 декабря 2017 года № 4004
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Атырауской области от 16 января 2015 года № 6 "О вопросах государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3099, опубликованное 10 февраля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") и от 14 марта 2017 года № 38 "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Атырауской области от 16 января 2015 года № 6 "О вопросах государственного учреждения "Управление государственного архитектурно-строительного контроля Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3829, опубликованное 5 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Суюнчалиева Ж.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев