Атырау қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 13 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қала әкімінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 ақпанда № 3788 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Атырау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 13 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (бұдан әрі - Шешім) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3118 болып тіркелген, облыстық "Атырау" газетінде 2015 жылы 7 наурызда жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
қосымшаның:
1) 3-тармағындағы "Атырау қаласы, И. Тайманов көшесі, № 1 А, "Атырау жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты" деген мәтін "Атырау облысы, Атырау қаласы, Тайманов көшесі, № 1а үй "Спецавтобаза" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты" деп жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2) 41-тармағындағы "Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, № 115, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау мұнай және газ технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты" деген мәтін "Атырау облысы, Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, № 78 үй, "Қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "А. Чехов атындағы № 14 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты" деп жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы П. Хасановқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Шапкенов
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
"10" ақпан 2017 ж.
А. Абдолов

О внесении изменении в решение акима города Атырау от 2 марта 2015 года № 13 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау"
Решение акима города Атырау Атырауской области от 10 февраля 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2017 года № 3788
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Атырау от 2 марта 2015 года № 13 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау" (далее - Решение) (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3118, опубликованное 7 марта 2015 года в областной газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в приложении:
1) в пункте 3 текст "город Атырау, улица И. Тайманова, № 1А, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Атырау жолдары" изложить в новой редакции "Атырауская область, город Атырау, улица Тайманова, дом № 1а, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Спецавтобаза";
2) в пункте 41 текст "город Атырау проспект Азаттык, № 115, здание коммунального государственного казенного предприятия "Атырауский технологический колледж нефти и газа Управления образования Атырауской области" изложить в новой редакции "Атырауская область, город Атырау, проспект Азаттык, дом № 78, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 14 имени А. Чехова" государственного учреждения "Городской отдел образования".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Атырау" - Хасанова П.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шапкенов С.
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Атырауской городской
территориальной избирательной
комиссии (по согласованию)
"10" февраля 2017 г.
Абдолов А.