Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 9-5 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 3815 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жылыой ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Қ. Далбаев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ІX сессиясының төрайымы М. Бегайсова
Аудандық мәслихат
хатшысы М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 наурыздағы № 9-5 шешіміне қосымша
Жылыой аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3443 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 2-1 "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3496 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 мамырдағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 11 шілдедегі № 4-1 "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3562 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 тамыздағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімі;
4. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-1 "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3675 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 желтоқсандағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімі;
5. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-2 "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3715 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Жылыойского районного маслихата
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № 9-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 апреля 2017 года № 3815
В соответствии со статьей 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Жылыойского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат маслихата Жылыойского района" (К. Далбаев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ІХ сессии
районного маслихата М. Бегайсова
Секретарь районного
маслихата М. Кенганов
Приложение к решению районного маслихата от 28 марта 2017 года № 9-5
Перечень решений Жылыойского районного маслихата утративших силу:
1. Решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3443, опубликовано в газете "Кен Жылой" 28 января 2016 года);
2. Решение районного маслихата от 28 апреля 2016 года № 2-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3496, опубликовано в газете "Кен Жылой" 12 мая 2016 года);
3. Решение районного маслихата от 11 июля 2016 года № 4-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3562, опубликовано в газете "Кен Жылой" 4 августа 2016 года);
4. Решение районного маслихата от 31 октября 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3675, опубликовано в газете "Кен Жылой" 8 декабря 2016 года);
5. Решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 8-2 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3715, опубликовано в газете "Кен Жылой" 5 января 2017 года).