Жылыой ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 360 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қазанда № 3963 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 12 наурыздағы № 83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 12.03 .2020 № 83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Жылыой ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 174 "Жылыой ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3532 болып енгізілген, аудандық "Кең Жылой" газетінде 2016 жылғы 9 маусымда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жылыой ауданы әкімінің орынбасары Н.Өмірбаевқа жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жылыойскому району
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 26 сентября 2017 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 октября 2017 года № 3963. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 12 марта 2020 года № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области от 12.03.2020 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Жылыойскому району.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жылыойского района от 26 апреля 2016 года № 174 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Жылыойском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3532, опубликованное в районной газете "Кең Жылой" 9 июня 2016 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жылыойского района Умирбаева Н.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Құттұмұрат-ұлы
Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "26" қыркүйектегі № 360 қаулысымен бекітілген
Жылыой ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру мекемелерінде тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы айына (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде ата-ана төлемақысының мөлшері айына (теңге)
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Балабақша
Күніне бір баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
Айына бір баланың тамағына шығын,теңге (көп емес)
Бөбек жай
Бақша
Бөбек жай
Бақша

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Куттумурат-улы А.
Утвержден постановлением акимата Жылыойского района № 360 от "26" сентября 2017 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Жылыойскому району
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Из республиканского бюджета
Из местного бюджета
Детский сад
Расходы на питание одного ребенка в день (не более), тенге
Расходы на питание одного ребенка в месяц (не более), тенге
Ясли
Сад
Ясли
Сад