Махамбет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 307 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қазанда № 3959 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 06.02.2020 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Махамбет аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылып отырған Махамбет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Махамбет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 341 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 3731 болып тіркелген, 2017 жылы 5 қаңтарда "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Сейтқалиевке жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Махамбетскому району
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 28 сентября 2017 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 октября 2017 года № 3959. Утратило силу постановлением акимата Махамбетского района Атырауской области от 6 февраля 2020 года № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силупостановлениемакиматаМахамбетскогорайона Атырауской областиот06.02.2020 №14 (вводитсявдействиепоистечении десяти календарныхднейпоследняегопервогоофициальногоопубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Махамбетскому району.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района от 23 ноября 2016 года № 341 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Махамбетскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3731, опубликованное 5 января 2017 года в газете "Жайык шугыласы").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Сейткалиева.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Рысқалиев
Аудан әкімдігінің 2017 жылғы "28" қыркүйектегі № 307 қаулысына қосымша
Махамбет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы айына (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінде ата-ана төлемақысының мөлшері айына (теңге)
Республикалық бюджет есебінен
Жергілікті бюджет есебінен
Балабақша
Күніне бір баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
Айына бір баланың тамағына шығын теңге (көп емес)
Бөбек жай
Бақша
Бөбек жай
Бақша

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Рыскалиев
Приложение к постановлению акимата района от "28" сентября 2017 года № 307
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Махамбетскому району
Количество воспитанников в учреждениях дошкольного образования
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных образовательных учреждениях в месяц (тенге)
Из Республиканского бюджета
Из Местного бюджета
Детский сад
Расходы на питание одного ребенка в день (не более), тенге
Расходы на питание одного ребенка в месяц (не более), тенге
Ясли
Сад
Ясли
Сад