Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № 19 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 4000 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 02 мамырдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімінің 02.05.2018 № 4 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігін Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 6 қарашадағы № 08/230 ұсынысына сәйкес, Ақтоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауылдық округі аумағында трихофития ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті Атырау облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Махамбет аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы республикалық мемлекеттік мекемесіне" (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жария ланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің міндетін атқарушы А. Сапаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Махамбет
аудандық орталық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммунальдық мемлекеттік
кәсіпорнының бас дәрігері
Е.Б.Сүйеуғалиев
"24" қараша 2017 жыл
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің "Қоғамдық
денсаулық сақтау комитеті Атырау
облысы Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Махамбет аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы республикалық
мемлекеттік мекемесінің" басшысы
Л. Мамаева
"24" қараша 2017 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Актогайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 24 ноября 2017 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 5 декабря 2017 года № 4000. Утратило силу решением акима Актогайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 2 мая 2018 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 02.05.201 8 № 4 (вводится в действие после первого дня его официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, под пунктом 7) статьи 10-1 пункта Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно- санитарного инспектора Государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 08/230 от 6 ноября 2017 года аким Актогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни трихофития установить ограничительные мероприятия на территории Актогайского сельского округа.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Махамбетская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканское государственное учреждение "Махамбетское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Атырауской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима округа
А. Сапаров
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Махамбетская центральная
районная больница"
Управления здравоохранения
Атырауской области
Е. Б Сүйеугалиев
"24" ноябрь 2017 год
Руководитель Республиканского
государственного учреждение
"Махамбетское районное
управление охраны общественного
здоровья Департамента охраны
общественного здоровья
Атырауской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Л. Мамаева
"24" ноябрь 2017 год