О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 января 2017 года № 74-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Исатайского районного маслихата"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 06 июня 2017 года № 95-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 04 июля 2017 года № 3907
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в Методику утвержденную решением районного маслихата от 27 января 2017 года № 74-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Исатайского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3793, опубликовано 17 марта 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 30:
после слов "шәкіл бойынша" слово "қойылады" исключить, после слов "5 балл" этого же пункта дополнить словом "қойылады";
текст на русском языке оставить без изменения;
2. Приложение 4 к Методике изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению, текст на русском языке оставить без изменения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Исатайского районного маслихата" (Ж. Маштахов).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХІІІ-сессий районного маслихата
А. Ахметжанова
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению районного маслихата от 6 июня 2017 года № 95-VI "Исатай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесіне 4-қосымша
Нысан
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
______________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
______________________________________________________
(бағалау түрі: тоқсандық /жылдық және бағаланатын кезең (тоқсан және (немесе) жыл)
Бағалау нәтижелері
р/с
Қызметшілердің
тегі,аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Бағалау
нәтижелері туралы мәлімет
Бағалау
нәтижелері
комиссиямен
түзетілуі (бар
болған
жағдайда)
Комиссияның ұсыныстары
1.
2.
...
Комиссия қорытындысы:
______________________________________________________
______________________________________________________
Тексерген:
Комиссия хатшысы: _________________ Күні: ________________________________
(тегі,аты-жөні) (болған жағдайда), қолы)
Комиссия төрағасы: _________________ Күні: ________________________________
(тегі,аты-жөні)(болған жағдайда), қолы)
Комиссия мүшесі: ___________________ Күні: ________________________________
(тегі,аты-жөні) (болған жағдайда), қолы)

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 74-VI "Исатай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 06 маусымдағы № 95-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 04 шілдеде № 3907 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 74-VI "Исатай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3793 санымен тіркелген, 2017 жылғы 17 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімімен бекітілген Әдістемеге келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
30-тармақта:
"шәкіл бойынша" деген сөзден кейін "қойылады" деген сөз алынып тасталып, осы тармақтың "5 балл" деген сөзден кейін "қойылады" деген сөзбен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын;
2. Әдістеменің 4-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалып, орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Исатай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Ж. Маштахов).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХІІІ-сессиясының төрағасы
А. Ахметжанова
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 6 маусымдағы № 95-VI шешіміне 1 қосымша "Исатай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесіне 4-қосымша
Нысан
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
______________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
______________________________________________________
(бағалау түрі: тоқсандық /жылдық және бағаланатын кезең (тоқсан және (немесе) жыл)
Бағалау нәтижелері
р/с
Қызметшілердің тегі,аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Бағалау нәтижелері туралы мәлімет
Бағалау нәтижелері комиссиямен түзетілуі (бар болған жағдайда)
Комиссияның ұсыныстары
1.
2.
...
Комиссия қорытындысы:
______________________________________________________
______________________________________________________
Тексерген:
Комиссия хатшысы: ________________ Күні: ________________________________
(тегі,аты-жөні) (болған жағдайда), қолы)
Комиссия төрағасы: __________________ Күні: ________________________________
(тегі,аты-жөні)(болған жағдайда), қолы)
Комиссия мүшесі: _________________ Күні: ________________________________
(тегі,аты-жөні) (болған жағдайда), қолы)