Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 наурыздағы № 182-V "Исатай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 122-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 желтоқсанда № 4013 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27, 63 бабтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатың 2014 жылғы 19 наурыздағы № 182-V "Исатай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2880 санымен тіркелген, 2014 жылғы 24 сәуірде аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Исатай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Ж. Маштахов).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХVIІІ сессиясының төрағасы
М.Жиенғазиев
Аудандық мәслихат хатшысы Н.Мұханбеталиев

О признании утратившим силу решение районного маслихата от 19 марта 214 года № 182-V "Об утверждении регламента Исатайского районного маслихата"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2017 года № 122-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 декабря 2017 года № 4013
В соответствии со статьями 27, 63 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 19 марта 2014 года № 182-V "Об утверждении регламента Исатайского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2880, опубликовано 24 апреля 2014 года в районной газете "Нарын таңы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Исатайского районного маслихата" (Ж. Маштахов).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ХVIІІ сессии
районного маслихата
М. Жиенгазиев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев