Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Жанбай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 7 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 наурызда № 3799 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 2 тамыздағы қорытындысы негізінде Жанбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай ауданы, Жанбай ауылдық округі, Жанбай ауылындағы:
1) № 1 көшеге "Нарын" атауы;
2) № 2 көшеге "Жаңаталап" атауы;
3) № 3 көшеге "Қызтуған" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жанбай ауылдық округінің әкімі Д. Есмұханов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Жанбайского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 14 февраля 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 марта 2017 года № 3799
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключения областной ономастической комиссии от 2 августа 2016 года, аким Жанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить в селе Жанбай, Жанбайского сельского округа, Исатайского района:
1) улице № 1 наименование "Нарын";
2) улице № 2 наименование "Жаңаталап";
3) улице № 3 наименование "Қызтуған";
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанбайского сельского округа Д. Есмуханов