Мақат аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 мамырдағы № 114-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 маусымда № 3878 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мақат аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мақат аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (А. Әміров).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХІV сессиясының төрағасы А. Сүлейменов
Аудандық мәслихат
Хатшысы Қ. Исмагулов
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 29 мамырдағы № 114-VI шешіміне қосымша
Мақат аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі:
1) Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы №343-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №3434 болып тіркелген, аудандық 2016 жылғы 11 ақпанда аудандық "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы №46-VI "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы №343-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыруларенгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №3608 болып тіркелген, аудандық 2016 жылғы 20 қазанда аудандық "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) шешімі;
3) Мақат аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы №81-VI "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы №343-V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №3729 болып тіркелген, аудандық 2017 жылғы 12 қаңтарда аудандық "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Макатского районного маслихата
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 29 мая 2017 года № 114-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 июня 2017 года № 3878
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Макатского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Макатского районного маслихата" (А. Амиров).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХІV сессии районного маслихата А. Сулейменов
Секретарь районного
маслихата К. Исмагулов
Приложение к решению районного маслихата от 29 мая 2017 года № 114-VI
Перечень решений Макатского районного маслихата утративших сил:
1) Решение Макатского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 343-V "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3434, опубликовано в районной газете "Мақат тынысы" от 11 февраля 2016 года);
2) Решение Макатского районного маслихата от 26 августа 2016 года № 46-VI "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 343-V "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3608, опубликовано в районной газете "Мақат тынысы" от 20 октября 2016 года);
3) Решение Макатского районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 81-VI "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 343-V "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3729, опубликовано в районной газете "Мақат тынысы" от 12 января 2017 года).