Құрманғазы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 415 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қазанда № 3961 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 шілдедегі № 175 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 17.07.2020 № 175 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылып отырған Құрманғазы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы № 221 "Құрманғазы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3549 тіркелген, 2016 жылғы 7 шілдеде "Серпер" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары У.Тажибаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Ж. Бектемиров

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Курмангазинскому району
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 октября 2017 года № 3961. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 17 июля 2020 года № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 17.07.2020 № 175 (вводится вдействиепо истечении десятикалендарныхднейпоследняегопервогоофициального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Курмангазинскому району согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановления районного акимата от 8 июня 2016 года № 221 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Курмангазинском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3549, опубликованное 7 июля 2016 года в газете "Серпер").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тажибаева У.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Бектемиров Ж.

Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "29" қыркүйектегі № 415 қаулысымен бекітілген қосымша
Құрманғазы ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру мекемелерінде тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі білім мекемелерінде ата-ана төлемақысының мөлшері айына (теңге)
Жергілікті бюджет есебінен
Күніне бір баланың тамағына шығын, теңге (көп емес)
Айына бір баланың тамағына шығын теңге (көп емес)
Бөбекжай
Бақша
Бөбекжай
Бақша

Приложение утверждено постановлением акимата Курмангазинского района № 415 от "29" сентября 2017года
Государсвенный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Курмангазинскому району
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Из местного бюджета
Расходы на питание одного ребенка в день (не более), тенге
Расходы на питание одного ребенка в месяц (не более), тенге
Ясли
Сад
Ясли
Сад