2018–2020 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 255-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қаңтарда № 4039 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 шілдедегі № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 04.07.2019 № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1)тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетінің жобасын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Құрманғазы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169 210 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 447 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 498 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 136 265 мың теңге;
2) шығындар – 169 210 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 29.03.2018 № 291-VI ; 08.10.2018 № 340-VI ; 07.12.2018 № 361-VI шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 857 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 879 мың теңге;

Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2018-2020 годы
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2017 года № 255-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 января 2018 года № 4039. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 4 июля 2019 года № 426-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № 426-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Құрманғазы на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 169 210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 447 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 498 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136 265 тысяч тенге;
2) затраты – 169 210 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2018 № 291-VI; от 08.10.2018 № 340-VI; от 07.12.2018 № 361-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 857 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 879 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 29.03.2018 № 291-VI; 08.10.2018 № 340-VI ; 07.12.2018 № 361-VI шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
13. Аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция көлемдері 2018 жылға келесі сомада белгіленсін:
1) Құрманғазы ауылдық округіне 109 090 мың теңге;
2) Еңбекші ауылдық округіне 26 447 мың теңге;
3) Мақаш ауылдық округіне 29 490 мың теңге;
4) Орлы ауылдық округіне 30 037 мың теңге;
5) Нұржау ауылдық округіне 33 452 мың теңге;
6) Жаңаталап ауылдық округіне 34 930 мың теңге;
7) Ақкөл ауылдық округіне 28 683 мың теңге;
8) Бірлік ауылдық округіне 20 660 мың теңге;
9) Кудряшов ауылдық округіне 30 526 мың теңге;
10) Дыңғызыл ауылдық округіне 25 100 мың теңге;
11) Азғыр ауылдық округіне 36 888 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2018 № 291-VI; от 08.10.2018 № 340-VI; от 07.12.2018 № 361-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
13. Установить на 2018 год объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет:
1) Сельского округа Кұрманғазы в сумме 109 090 тысяч тенге;
2) Енбекшинского сельского округа в сумме 26 447 тысяч тенге;
3) Макашского сельского округа в сумме 29 490 тысяч тенге;
4) Орлинского сельского округа в сумме 30 037 тысяч тенге;
5) Нуржауского сельского округа в сумме 33 452 тысяч тенге;
6) Сельского округа Жаңаталап в сумме 34 930 тысяч тенге;
7) Аккольского сельского округа в сумме 28 683 тысяч тенге;
8) Бирликского сельского округа в сумме 20 660 тысяч тенге;
9) Кудряшовского сельского округа в сумме 30 526 тысяч тенге;
10) Дынгызылского сельского округа в сумме 25 100 тысяч тенге;
11) Азгирского сельского округа в сумме 36 888 тысяч тенге;

12) Сүйіндік ауылдық округіне 48 783 мың теңге.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 08.10.2018 № 340-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
14. 2018 жылға ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру көлемдері 37 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

12) Суюндукского сельского округа в сумме 48 783 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 с изменением, внесенным решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 08.10.2018 № 340-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
14. Утвердить объемы финансирования бюджетных программ через аппараты акимов сельских округов на 2018 год согласно приложению 37.
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.