Жаңаталап ауылдық округіндегі Хиуаз, Үлкен Күйген, Шағырлы, Жасарал ауылдарындағы көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 21 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 мамырда № 3866 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қорытындысы негізінде Жаңаталап ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаталап ауылдық округінің Хиуаз, Үлкен Күйген, Шағырлы, Жасарал ауылындағы көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі О. Тажбаев
Жаңаталап ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "02" мамырдағы № 21 шешіміне қосымша
1. Хиуаз ауылындағы:
1) № 1 көшеге – "Мақсот Сәрсенов" есімі;
2) № 2 көшеге – "Ораз Сәрсенов" есімі;
3) № 3 көшеге – "Шаку Сәтеков" есімі;
4) № 4 көшеге – "Егемен Қазақстан" атауы;
5) № 5 көшеге – "Өтежан Рысбаев" есімі;
6) № 6 көшеге – "Мақаш әкім" есімі;
7) № 7 көшеге – "Исатай" есімі;
8) № 8 көшеге – "Мардан Тәжібаев" есімі;
9) № 9 көшеге – "Сайып Рысқалиев" есімі;
10) № 10 көшеге – "Айдынғали Мәлиев" есімі;
11) № 11 көшеге – "Бейбітшілік" атауы;
12) № 12 көшеге – " Құрманғазы" есімі;
13) № 13 көшеге – "Дина Нұрпейісова" есімі;
14) № 14 көшеге – "Жұмекен Нәжімеденов" есімі;
15) № 15 көшеге – "Садих Сәрсенғалиев" есімі;
16) № 16 көшеге – "Нәси Нұрқанаева" есімі;
17) № 17 көшеге – "Жастар" атауы;
18) № 18 көшеге – "Белжайлау" атауы;
19) № 19 көшеге – "Тұлпар" атауы;
20) № 20 көшеге – "Кеңшағыл" атауы.
2. Үлкен Күйген ауылындағы:
№ 1 көшеге – "Атамұра" атауы.
3. Шағырлы ауылындағы:
№ 1 көшеге – "Ақжол" атауы.
4. Жасарал ауылындағы:
№ 1 көшеге – "Өріс" атауы.

О присвоении наименовании улицам села Хиуаз, Большой Куйген, Шагырлы, Жасарал сельского округа Жанаталап
Решение акима сельского округа Жанаталап Курмангазинского района Атырауской области от 2 мая 2017 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 мая 2017 года № 3866.
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным решением акима сельского округа Жанаталап Курмангазинского района Атырауской области от 18.06.2018 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В тексте решения слова "аким Кировского сельского округа" и "в селе Дашино" заменены на "аким сельского округа Жанаталап" и "в селе Хиуаз" соответственно решением акима сельского округа Жанаталап Курмангазинского района Атырауской области от 18.06.2018 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьеи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения областной ономастической комиссии от 7 февраля 2017 года, аким Кировского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в селе Хиуаз, Большой Куйген, Шагырлы, Жасарал сельского округа Жанаталап в соответствии с приложением.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения акима сельского округа Жанаталап Курмангазинского района Атырауской области от 18.06.2018 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа О. Тажбаев
Приложение к решению акима сельского округа Жанаталап от "02" мая 2017 года № 21
1. В селе Хиуаз:
1) улице № 1 – имя "Мақсот Сәрсенов";
2) улице № 2 – имя "Ораз Сәрсенов";
3) улице № 3 – имя "Шаку Сәтеков";
4) улице № 4 – наименование "Егемен Қазақстан";
5) улице № 5 – имя "Өтежан Рысбаев";
6) улице № 6 – имя "Мақаш әкім";
7) улице № 7 – имя "Исатай";
8) улице № 8 – имя "Мардан Тәжібаев";
9) улице № 9 – имя "Сайып Рысқалиев";
10) улице № 10 –имя "Айдынғали Мәлиев";
11) улице № 11 – наименование "Бейбітшілік";
12) улице № 12 – имя "Құрманғазы";
13) улице № 13 – имя "Дина Нұрпейісова";
14) улице № 14 – имя "Жұмекен Нәжімеденов";
15) улице № 15- имя "Садих Сәрсенғалиев";
16) улице № 16 – имя "Нәси Нұрқанаева";
17) улице № 17 – наименование "Жастар";
18) улице № 18 – наименование "Белжайлау";
19) улице № 19 –наименование "Тұлпар";
20) улице № 20 - наименование "Кеңшағыл".
2. В селе Большой Куйген:
улице № 1 – наименование "Атамұра".
3. В селе Шагырлы:
улице № 1 – наименование "Ақжол".
4. В селе Жасарал:
улице № 1 – наименование "Өріс".